Chýba mi

Príspevok v téme: Chýba mi
auticko454

Ahojte... rozisla som sa s priatelom, odisla som ja,lebo som mala pocit,ze ma prilis buzeruje-mozno to tak nebolo,len som to tak vnimala, cez vikendy sme spolu nikam nechodili, on sa chodil vozit na motorke a ja som si vymyslala svoj program,mala som pocit,ze sa prestal o mna zaujimat.... ostala som bez prace a zrazu som zacala byt nervozna a smutna z toho a zacali sme sa hadat az to vyustilo do hadky,kedy som si zbalila veci a odisla som, este vtedy mi povedal, ze \\\"do týzdna sa vratis ja ta poznam\\\".....nevratila som sa ale o týžden sa mi ozval,ze mi tam este nejake veci ostali nech si po ne pridem.Sla som si po zvysne veci az o par dni, zrazu bol kludny a povedal mi,ze to tak bude lepsie,ze ved aj tak ma len trapil....Ja som ho o navrat neprosila,len som mu povedala, ze mi je to strasne luto a bude mi chybat...vraj aj ja jemu.....ale bude to tak lepsie....Lenze popritom,ako som bola unho a brala si posledne veci mi hovoril,ze si asi ide kupit nove auto,ze rozmyslal,ze si kupi psa...a uplne pri odchode mi povedal,ze ma nejake zravotne problemy....od posledneho \\\"balenia sa\\\" od neho nanho stale myslim ci je v poriadku,ci je zdravý a mam chut sa mu ozvat a vratit sa...lenze zatial som to vydrzala...ale neviem dokedy....je to tazke...a nechcem pochopit,ze je naozaj koniec,ale mala som z posledneho \\\"odchodu\\\" pocit,ako keby ma chcel nejak psychicky \\\"vystengrovať\\\"

Dilin0

je mi ta luto (vidim sa vtom) :( ..neste rovnako naladeni co sa tyka lasky..mozno on robi co moze (ako vravis) a miluje ta naozaj ale tebe to jednoducho nestaci lebo ty si co sa toho tyka nekde inde....a neviem ci je lepsie z toho vycuvat radsej alebo...skus seba zmenit..druheho neprinutis aby ta miloval viac..aj ked mu to povies mozno zo zaciatku bude trocha ine ale potom bude ajtak taky ako predtym (sam sebou).chapes..mozno skus zmenit seba ..:/

B.Z

S tým sa už nič nedá robiť.Keď je koniec, tak je proste koniec.

Najdeš si nového a zabudneš na bývalého.Taká je dnešná doba, žiaľ.