Citricidal - objednávka

RNG

roztok citricidalu sa nesmie pit naraz, ale po malickych glgoch postupne cely den. Odporucena koncentracia na tento 60% je 35 kvapiek na liter vody.
Kto neznesie taku silnu koncentraciu na zaciatku musi zacat od nizsej a postupne zvysovat.
Tak to treba robit opatrne s kazdym novym jedlom doplnkom ci liekom. Telu musime dat moznost si postupne navyknut na nove latky.
Inac citricidal je tak ucinny, ze moze vybit naraz privela mikrobov, co vyvola jemnu otravu tela, ked sa ich obsah naraz dostane do krvi. Nazyva sa to uhynova alebo Herxheimer/Jarish reakcia.

CosaNostra

Urcite z hoogle od nutribiotics... je tam 60% citricidal... je to fakt sila aj na obale pise o tych kvarternych zluceninach, mal som aj ten 33% a neda sa to porovnat... do 2dcl vody som mohol nakvapkat aj 30 aj 35 kvapiek a dalo sa to vypit.... od nutribiotics som kvapol tusim 5 kvapiek do 2dcl a neskutocne horke... zo 7 kvapiek som sa dovracal ... doniesla mi to kamoska z USA cize za tych 30e som mal dve taketo balenia, ale koniec koncov mozeme byt radi ze sa ucinny citricidal u nas da vobec zohnat :)