Borelioza

Príspevok v téme: Borelioza
Tibor86

Zdravim, bola mi zistena borelioza no vraj som ju niekedy v minulosti prekonal, no v krvi mi zostali stale borelie, prikladam foto s vysledkom testu. Bral som cca. mesiac antibiotika, teraz idem o tyzden na kontrolu. Problemy zacali silnymi bolestami hlavy, zavratmi, busenim srdca, nespavostou, depresiami a akoby toho este nebolo malo tak ma zacali bolievat oci-bolest ako ked ide oci z jamiek vytlacit, pocit piesku v ociach, svrbenie, casto cervene oci. Siel som preto aj na ocne, kde mi zistili zapal spojiviek + hypermetropiu, nafasoval som preto okuliare, namerali mi na obe oci az 3.75D - to som bol druhy krat, no okuliare mam dvojky + syndrom suchych oci, kvapem si umele slzy. Oci ma bolievaju vkuse aj pri pohybe ocami, niekedy pri dotyku na vieco a aj ked mam oci zavrete, bolia aj hned rano po prebudeni a je jedno co mam okuliare alebo nie, no nosim ich od rana do vecera. Bolesto hlavy trocha ustupili, no stale pocitujem tlaky v hlave akoby som mal hlavu vo zveraku, raz za 2 tyzdne ma neskutocne boli hlava v strede cela, je mi na zvracanie, neurologicka povedala ze to moze byt aj migrena no je bez priznakov, vobec mi vtedy nechuti jest, bolest trva aj cely den, niekedy ustupi po sprche, studena voda na hlavu a na druhy a treti den je mi totalne nahovno. Teda vkuse sa citim dost zle, nedokazem to opisat, tlaky v hlave, nevolnost, zavraty. Neurologicka ma preto poslala na MRI kde mi zistili leukoencefalopatiu z vaskulopatie. Nieco som si o tom vygooglil no snad to nieje pravda v mojom pripade :( Chcem ist este k psychologovi ci to nemoze mat suvis so psychikou no ked som sa na stranke borelioza.cz docital co vsetko borela sposobuje tak mal som vazne dost. Bolieva ma aj chrbat-krcna chrbtica je to dost silna bolest ako noze v chrbte nabodane, chodim aj na masaze+parafin obcas to pomoze. Z infekcneho ma poslali este na alergo, kde mi robili test na imunitu a zistili toto, prikladam tiez foto. Vraj totalne znicena imunita, chodim preto na injekcie. Pametam si, ze naposledy som sa citil dobre zhruba pred 10rokmi, odvtedy som ako chodiaca mrtvola. Neurolog. ani na infekcnom mi nechcu o tom blisie povedat nic, ze ktory stupen to vlastne tej borely mam. Docital som sa, ze su tri. U mna to bude asi ten treti, kedze na MRI mi nasli ten nalez. Zacinam sa obavaj aj o oci, mam oci poskodene z tej boreliozy ? Nebude sa to dalej zhorsovat ? Da sa z toho vobec niekedy nejako dostat ?

Dakujem za rady.

Tie foto:

Tibor86

Vraj ATB mi nepomozu, ze je uz neskoro a zasiahlo mi to mozog a CNS, z toho mam ten nalez z MRI co je poskodenie mozgu.

Neviem, ci sa nejak nad tym trapit alebo sa vytoto na to a zit dalej, nemysliet na to, no ja sa snazim no je to velmi tazke, chodit stale ako mrtvola bez zivota a to som dennodenne v praci, nechcem prist o pracu. Chcel som skusit antidepresiva, no kamarat ma od nich odhovara, ze by spravili zo mna uplnu trosku, ze sposobuju len akysi placebo efekt. Tak neviem co mam robit.

matway

Veď tou liečbou si už začal, sú to antibiotiká! Postupne sa dopracuješ aj k tomu, že lieky nie su všetko, a na rad prichádza alternatíva vo forme alternatívy, doplnkov, biorezonancie, bylín, či produktov zdravšej výživy, probiotík, homeopatík.

Tibor86

No to by som velmi rad ale ako ? Na infekncom mi dali len antibiotika, ktore som uz dobral a tot vse. Na nete som nasiel o tom hromadu popisane, liecby... no neviem ako zacat.