Voda v uchu?

Príspevok v téme: Voda v uchu?
fbfbdbdd

Mam problem a dost ma to trapi..asi 4 dni dozadu som si umyvala hlavu..samozrejme som nechtiac nasmerovala vodu do ucha..doslova som citila ako by sa mi to tam vlialo..rychlo som si vycistila usi porad na stranu..no problem

Zacal az na druhy den rano ..mozno by som si toho ani nevsimla ale semtam vtiahnem pri roztahovani sa usi.znie to divne hej..a pocula som akoby mi v tom uchu pukalo..teraz mi to zne ako ked si cistim s tou tycinkou ucho taky zvuk..skusala som s novinami..usne kvapky po domacky...aj olej..zajtra planujem maslo ..alkohol s octom a popripade usne sviecky..

Ja naozaj nwm ci je to teda ta voda ale trapi ma to. Lekarovi este ist nechcem nakolko sa mi to nezhorsilo ani nezlepsilo.. Ak by ma zacal boliet ten lalocek na uchu tak to je zapal takze to uz by som isla..dakujem za rady popripadne vase rady ako sa toho zbavit.

Otazka . pomohlo by si ucho vyfuknut s fenom? Alebo uplne nad nieco vrete ze by sa ta voda vyparila ked ani za nic nechce ist von!?

adri3335

Tam bude upchaty zvukovod mazom,nevymyslaj hluposti a chod ku usnemu.Treba ti vysetrit sluch a to neboli urcite nemas sa coho bat.Chod lebo nelieceny zapal moze sposobit hluchotu.

djdj

Este by som sa chcela spytat..uz aj vyse pol roka mi akoby pisti susti v usiach..vlastne aj preto hladam dovody na samovyliecenie vody v uchu. Nechcem ist usnej ..proste sa vojim ze by tam nieco bolo...nazor?

adri3335

Boliet to nebude vobec je to taky pocit ako ked si sprchujes ucho sustanie nicoho sa neboj.Lieky nebudu potrebne pokial tam nieje zapal.Chod co najskor aby si nemala potom zapal.

adri3335

Musis ist k usnemu sestricka ti vycisti ucho tlakom vody,zatlacila si si tou tycinkou hlboko maz a urobila sa zatka.Nic nepomoze len vyplach ucha tlakom vody.Takze sup sup k usno nosno krcnemu:))