Ako ho dostat ?

Príspevok v téme: Ako ho dostat ?
cherry

Pred asi 4 mesiacmi som sa prestahovala do share housu - v jednom dome byva viac ludi, kazdy ma svoju vlastnu izbu ale zvysok domu je spolocny. Ja byvam s jednym parom, jednou babou a jednym chlapom.
A toho chlapa hrozne moc chcem. Strasne moc.
Nemyslim na vztah ale len sex. Stale na to myslim....
Nikdy som nemala problemy niekoho dostat,vzdy mi to vyslo....
Zacalo to tak ze som sa nastahovala, zoznamili sme sa a obcas ked sme sa stretli v kuchyni sme sa porozpravali ...Neskor sme sa bavili aj o sexe, povedala som mu ze som na sex zoznamke a ze rada chodim do sex klubov ...
Ked som doma vela oblecenia nenosim...
Par krat do tyzdna si sem niekoho na sex zavolam a on to obcas pocuje, ked lezi na gauci v obyvacke ktora je hned vedla mojej izby ...
teraz sa zacal coraz viac stretavat s jednou babou a hrozne na nu ziarlim, lebo ho chcem dostat hrozne moc a vadi mi ked tu v poslednych dnoch je skoro kazdy vecer ....
raz som mu aj povedala ze by som mu ho vyfajcila ostal s toho hrozne sokovany a nic ine na to nepovedal .... neviem co mam skusit aby som ho dostala ...potrebujem pomoc

usb

zda sa, ze niekto sa cez vikend dost nudi, ked pise take kraviny. Neverim ti ani slovo dievca. Ale pobavila som sa natom :D

xx44

Podla mna si pre neho obycajna - slusne povedane - prostitutka a nechce s tebou nic mat. Podla mna pre neho sex znamena viac, myslim, ze je viac na vztahy, inak by uz ku vsetkemu davno doslo, ale nastastie chalan nema tak nakladene v hlave ako ty :-) Zmier sa s tym, ze proste nema zaujem, mne osobne by si sa uz davno hnusila.

keysha777

asi nema zaujem o teba a este ked si dam vodiš chlapov s ktorymi o zivot sexujes a on to este pocuje tak sa mu to ocividne hnusi.a ked vies zviest inych chlapov tak by si nemala mat problem ani zviest tohto..

Aladin91

Nie vzdy bude ako ty chces to si zapametaj lebo ludia co chcu dosiahnu ale dosiahnu len to co mozu nie to co nemozu ten co ma rozum sa inak ziskava a ak ten chlapik nechce sex ale nieco ine na teba moze dlabat