podvedena a odvtedy paranoidna...

Príspevok v téme: podvedena a odvtedy paranoidna...
smutna:/

priatel sa vyspal s inou po 7 rokoch, bol s nou potom este v kontakte vyse mesiaca, kym sme sa hystericky nepohadali a neukoncil to nadobro. lenze teraz neznesiem uz ziadnu jeho kamaratku, proste som to zistila az teraz, ako zle som na to, ked po dvoch mesiacoch sem dosla prespat k nam jeho kamoska zo zahranicia a ja ju nemozem vystat a pocut. Ona ma priatela a o nic nejde, ale zrejme to suvisi s tou traumouz pred dvoch mesiacov. proste...mna zoziera ta ziarlivost, placem tu, kym sa oni bavia v kuchyni, proste citim sa jak blazon. neznasam, co laska robi s ludmi, ze nas vie tak boliet, ze sa neviem uvolnit a ze neviem robit poriadne rozhodnutia sama za seba, ale ze stale myslim na neho vo vsetkom. je mi zle, z mojho stavu, je mi zle zo ziarlivosti, je mi zle, ze po rokoch treba bojovat ovela viac ako na zaciatku. myslela som si, ze zivot cloveka, ktory "nie je na vztahy" je osamely, ale musi to mat aj vyhody - clovek nema na druheho ziadne naroky, nema ocakavania. ako z kruhu ziarlivosti....to sa snad neda. alebo je tu niekto kto ziarlivost vyliecil...?

Maoam

Multilevel, iste vies, ze nie vsetci ludia beru vztahy tak vazne a nie vsetci su schopni ci ochotni ist ozaj do hlbky a sirky - vies co tym myslim.

Casto druha strana vobec nemusela nic pokazit ani zanedbat, staci, ze muz dostal chut na inu pre neho atraktivnu zenu a mal prilezitost a vyuzil ju. Jeho priatelka pritom moze splnat ideal.
Casto ide iba o to, ze sa stretli dvaja ludia, ktori to beru rozdielne vazne a priznajme si - väcsina ludi je polygamnych alebo inak -slabych povedat nie, ked sa im naskytne prilezitost, alebo staci vo vztahu mensia rutina a ...

nic ine za tym nemusi byt

MultiLevel

V prvom rade, laska ti nijak neublizila :) Laska totiz neublizuje, ani nezranuje...Ublizili ste si len a len vy dvaja, ale z lasky urcite nie.
Mna zaujima, preco ta podviedol? Ak by vsetko klapalo tak ako ma, zrejme by nemal dovod podvadzat. A druha vec, nedavno som to spominala v jednej inej teme, ze obdivujem ludi, ak po nevere dokazu odpustit partnerovi. Chce to velmi silnych ludi, ktori sa s tym dokazu vyrovnat a obnovit si doveru voci tomu druhemu. Ty si si mozno myslela, ze to prekonas, ale ako vidis, neprekonala si. Myslis teda, ze je ok ostavat v takom vztahu? A on, dokaze ta este milovat celym svojim srdcom, byt k tebe uprimny a uz nikdy ti neublizit?
Ak nie, radsej to ukoncite. Zbytocne sa nicite, jeden aj druhy. Niekedy je lepsie pre oboch dat si zbohom. Nieco sa vo vasom vztahu pokazilo a kym nepridete na to CO, tak tazko date veci do poriadku