Yóga

Príspevok v téme: Yóga
Bebitka

Ahojte začala som cvičiť jógu doma podľa takej dakej challenge na youtube dáka inštruktorka jogy to precvičuje je to super.... aj keď nehovorím že mi to fest ide alebo čo no celkom ma to začalo baviť... len neviem presne ešte dýchať a niekedy mám pociť, že po cvičení ma pichá v oblasti chrbta...:/ a chcem sa spýtať ak tu je niekto kto cvičí tu jogu už dlhšie, pravidelne že či vlastne mám pokračovať v cvičení či radšej ísť cvičiť niekde s ľuďmi..či to je proste normálne , že sa mi čosi napravujeHehe či zlé či ako ... Smutné

Díky vopred za odpovedHaha

Slobodna

Nič sa ti nenapravuje, nie je to normálne, je to z toho, že zle dýchaš, vzhľadom k tomu, že jóga je primárne o zladení dychu s pohybom. Pokiaľ to nerobíš správne, môžeš si aj poškodiť pľúca, prinajlepšom to nemá žiadny pozitívny účinok na telo. Jóge sa venujem už vyše 10 rokov a nepoznám nič lepšie. Jóga nie je také jednoduché cvičenie ako si niekto myslí, je to o koordinácií mnohých faktorov, zo začiatku choď určite cvičiť s niekým, kto sa v tom vyzná. Až po nejakom roku si môžeš dovoliť cvičiť sama.