Depresia zo zmien. Poznáte?

Príspevok v téme: Depresia zo zmien. Poznáte?
Petronela02

Vždy som bola dosť aktívny typ človeka, no v posledných týždňoch sa nespoznávam. Samá apatia, smútok. Vydala som sa (z lásky, nie kvôli tehotenstvu) a po svadbe nastalo akési \"blues\", ktoré sa len prehĺbilo po zmene zamestnania a vlastne celej kariéry. V tej novej sa stále len hľadám, a je to psychicky nesmierne náročné, akoby som odrazu nebola \"ukotvená\". Manžel je chápavý a trpezlivý, no ja už strácam trpezlivosť sama so sebou! Myslíte, že je to len prechodné, že to chce čas, kým strávim životné zmeny? Ako sa znova naštartovať? Na takéto pesimistické stavy u seba nie som zvyknutá a čo ma trápi ešte viac, je, že vidím, ako nimi ubližujem manželovi. Ďakujem za každú radu

karolinka122

a to este nemas dieta....musis si zvykat, ze cim budes strarsia, tym bude viac ten zivot na h... a mladicky optimizmus a energia sa zacne stracat, treba si nato zvyknut , prisposobit sa a hladat to dobre vo vsetkom...

zewa

Moze to byt tym aj nemusi. Byvali ste spolu aj pred svadbou? Aka je nova praca? Lepsia, ci nie? Keby si mohla mavnutim prutika, co by si na svojom zivote zmenila?
Pocitujes este nieco ine okrem apatie a smutku? Ako dlho to trva?