Seborea?

Príspevok v téme: Seborea?
brmbrm2

Ahojte,
vie mi niekto povedať či v mojom pripade ide o seboreu? Kozna mi povedala že áno, ale viete aký sú doktori. Ide o to, že moj problem bol lupiny, tak som išiel za kožnou. Lupiny, alebo take malé lupienky ma trápili už roky, ale nikdy nič hrozné, dalo sa s tým v pohode žiť. To iste som mal aj v oboči a ked som mal dlhsiu bradu tak aj tam. Všetko nasvedcuje že to je seborea, lenže ked si pozriem fotky na interenete, prečítam rozne vysvetlenia čo to je, tak vsade su FLAKY. Ale ja žiadne nemám, ani v oboci ani v brade, ani som nikdy nemal. Takže neviem či mám len nejakú lahkú formu, alebo to bude problem dehydratovanej pokozky? Samozrejme predpisane kortikoidy, ktore uzivat nebudem.
dakujem za kazdu radu

inypetrik

AHOJTE LUDIA,
ZARUCENY A JEDINY SPOSOB LIECBY SEBOREI
DVA TYZDNE A VYRAZKA MI PO DVOCH ROKOCH NEUSPESNEJ LIECBY UPLNE ZMIZLA!
PISTE NA MAIL KAZDEMU POSTUPNE ODPISEM.
POMOZEM VAM. email: peter.lukac02@gmail.com

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

anka001

Dobrý deň,
manžel má diagnostikovanú seboreu, už niekoľko rokov skúša všetko možné a nič nepomáhala, práve naopak, začalo sa to ešte viac šíriť a máme podozrenie, či nejde náhodou o psoriázu. Vedeli by ste prosím poradiť nejakého dobrého kožného v BA, ktorý sa zaoberá týmito ochoreniami? Ďakujem

nata24

kým som nemala diagnostikovanú psoriázu liečili ma na seboreu a najviac mi zaberali veci s výťažkami s konope. Ale najviac mi zabera dotyková kyslíková infúzia, ktorú som len prednedávnom objavila v Trnave. Je to na urýchlenie regenerácie kože pri rôznych kožných ochoreniach seborea, rosacea, dermatitídy, ekzémy psoriáza akné... mne sa po 5tich aplikáciách zredukovali flaky na polovicu. Sú na Priemyselnej ulici V Trnave volaju sa 4P Medical

Jana_555

Dobrý deň , mne veľmi pomohol vitaberin krém.. Je to krém na prírodnej báze s obsahom extraktu z rastlinky berberinu, prírodná obdoba kortikoidov .. v indii a v čínskej medicíne sa využíva na liečbu kožných ochorení.

ni-ka

kablica ma pravdu-dostal aj imacort - kortikoidy s antimykotickym ucinkom...na supinky na tvari...ale ten stacilo naniest len raz na noc,do rana to zmizlo...a do vlasovej casti mal belosalic...
nuz kortikoidy su vsemocne a vzdy zaberu hned :-)

ni-ka

manzel ma diagnostikovanu seboreu-robia sa mu supinky v oboci,medzi obocim a ked sa neholi dlhsie tak na brade v strnisku-proste vo vlasatej casti hlavy...prva faza je supinky,potom pridu aj cervene svrbive fliacky...
dostal na preliecenie kortikoidny roztok,po dvoch pouzitiach to zmizlo...pouziva sampon na suche lupiny od vichy-asi 8 rokov,nanasa si penu aj do obocia a pomaha mu to...
a manzel ma velmi suchu plet,takze kazdy den si musi davat kozmeticku vazelinu namiesto kremu,inak sa mu plet vysusi a supinky su spat...

brmbrm2

miki24
viem presne o com hovoris, na nete su same take obrazky, na cele tesne pod vlasmi take "chrasty" ktore su cervene a lupu sa atd... lenze ja take nic nemam, mam take male lupienky po celej hlave, oboci a brade ked je dlha... a padaju mi vlasy. ked mi vypadne vlas tak ma korienok obaleny zvtrdnutym tukom, mazom, takže to aj moze byt seborea kedze ona produkuje zvysenie mazu.