Nemam menzes

miriamka

ja viem,ze ta to trapi,aj ja som sa nemohla dockat,uz som mala skoro 16.r.,ked som menzes dostala.zdravo jedz,vela ovocia,zeleniny,vitaminov,mliec.vyrobkov a tak.ja som dokonca navstivila aj gynekologa a ten mi povedal,ze mam este pockat,ze mam prist tak o pol roka,ak nedostanem,ale ja som behom toho pol roka uz dostala.asi by mi predpisal nejake hormony,ktovie.opytaj sa maminy,kedy dostala ona,vraj je to aj dedicne,tak ziadne stresy.

mandy21

Ja som vegetarianka uz 15 rokov. zacala som s tym ked som mala 16. a problemy s cyklom nemam, tak to nebude v tom chyba. naopak by bola chyba zacat jest maso, ak ho z presvedcenia odmietas

44444444

Tak to si ma asi zle pochopila, pajia!!! ved ja ti nepisem ze nemozes aleb nemas na tu temu nic hovorit alebo sa pytat!!! vsak je to uplne normalne a prirodzené ked potrebujes rady...ja len ze ci to neni trosku zbytocne, ked riesenie ajtak nenajdes. ale samozrejme ze tieto rady a nazory su vsetky hodnotne!!!! vsak ja ni tu nenadavam ze mas prestat pisat alebo co!!! zle si to pochopila moja. chcel som len poradit. pa

pajia

Milý 444444444, ja sama welmi dobre viem, ze musim este cvilu, mozno dlhsiu, pockat.vsak ja viem, ze ine riesenie ani neexistuje, nic ine robit ani nemozem. ja to vsetko chapem a vo vsetkom s tebou suhlasim. ale preco by som o tom nemohla s niekym uvazovat, rozmyslat nad tym, diskutovat a polemizovat????? ak na toto tu to forum je, ci nie? chela som len najst ludi, ktori by mi povedali nejake ich vlastne skusenosti, ci uz o tom poculi, ich vlastne nazory, a hlvne by som chcela najst osôbku, ktora ma rovnaky alebo aspon podobny problem. takze poprosim vsetkych ludov co su na tomto webe, nech pisu, budem naozaj velmi rada. a tebe, 44444444, tiez dakujem za prispewok, naozaj dakjem.

444444

Takýchto tém na tému "nemam kramy" je tu pomerne dost. a mna by zaujimala len jedna jedina vec, otázka:: Co vas to preboha napadlo, baby?? Preco ste vegetarianky? Co vas to napadlo?? ja to vazne nechapem. A tak teraz moj nazor,ok? kazda baba ma na to svoj cas, ktory jej nikti, NIKTO vopred neprezradi ani neurci. nikto nevie, kedy pride ta pravna chvila a castokrat to cloveka aj zaskoci. niekto to dostane v 11-tich a niekto az v 18.tich. no tak z tochto prikladu je dost jasne, ze je to uplne individualne,nie? a ty si jedna z tych, ktore to este nedostali a ktore to pravdepodobne dostanu trosku neskor. keby si to dostala v 10 - tich, tak by si zas pisala ci je to normalne. takze je uplne v pohode ked sa zaujimas ked ta to trapi. ale vazne nemusis mat obavy. ja chaem ze stresujes lebo mozno tvoje kamosky to uz vsetky maju ale oni zase obdivuju teby, ze este nemas take starosti. takze z nazoru ostatných, z ich prispevkov sama vidis, ze menzes moze prist aj po 18 roku!! no ale tvoje obavy su na mieste, kedze mas este aj dalsi problem.....ze nepapas to meso!!!....no pravda je taka, ze to s tymi kramymi skutocne moze suvisiet, ale len MOZE, to znamena ze NEMUSI. naozaj by sa o tejto teme dalo veeelaaa velmi velaaaaa diskutovat, polemizovat, rozmyslat......ale naco, ked nic z tychto vsetkych rád neni stopercenrné???..najjednoduchsim riesenim je len a len cakat...aj ked ta to mozno moc nepotesi,ale je to tak! co ine by si chcela? ak to ma prist, tak to pride....a basta!!!! ziadne dohady a diskutovanie. a ak to nema prist, tak to jednoducho nepride, a vobec to nemusi suvisiet s tvojim vegetarianstvom!!!!......ale drzim palce, tarina. papa

ajenika

vidim ze tychto tem je tu pomerne dost..takze ak aj ty citas....tak sa urcite stretavas s podobnymi ci rovnakymi pripadmi.takze hlavu hore,dievca!