Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť?

Príspevok v téme: Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť?
Bagoj29

S manželkou (má sme spolu 9 rokov, s toho bývame spolu vo vlastnom rodinnom dome 4 roky a 3 roky sme manželia a máme 3 ročného syna. Po materskej dovolenke sa vrátila manželka do práce kde pracuje od skorého rána do 15-tej. Niekedy aj 6 dní do týždňa. Ja som tiež v práci 5 dní do týždňa. Mám 32 rokov a moja manželka má 27 rokov. Syn chodí od septembra do škôlky. Môj problém je v tom, že zhruba počas toho ako ostala doma na materskej si ma manželka akoby prestala všímať, dostávam od nej menej a menej pozornosti a okrem iného sme mali obdobie kedy sme nemali spolu sex aj mesiac a keď hej tak len na môj podnet alebo dobiedzanie. Hovoril som si, že to prejde, že teraz toho má veľa, teraz má mnoho starostí s dieťatkom. Tak som to len tíško pretrpel. No neprestalo to ani potom čo sa vrátila do práce. Prestala mi hovoriť „ľúbim ťa“, prestala sa sama od seba ku mne túliť, prestala mi sama od seba dávať pusu, prestala ma objímať. Všetko urobí až po mojom podnete, inak si sadne, ľahne vedľa mňa ako by som bol iba jej spolubývajúci. Zmizla z nej vášeň, neha a iskra ktorú som na nej tak miloval. Nevšíma si moju snahu, akoby neoceňovala moju snahu, moju starostlivosť a moju všímavosť. Pretože ja sa snažím, pomáhať jej s domácimi prácami, so starostlivosťou o dieťa, venujem sa synovi aj jej, snažím sa byť príkladným otcom a manželom, snažím sa jej vo všetkom vyhovieť a urobiť všetko tak ako si to ona želá. Robím kompromisy, keď treba tak ustúpim, chválim ju pred rodičmi, kamarátmi, kolegami. Hovorím jej ako ju veľmi milujem, preukazujem jej lásku, hladkám ju po chrbte, držím ju za ruku, synovi pred ňou hovorím ako sa všetci traja ľúbime. No to všetko ostáva akoby bez povšimnutia. Keď sa ju opýtam či ma ešte ľúbi tak mi povie s úsmevom „trošku“ alebo niekedy mi povie „áno“ ale sama od seba nepovie. Keď sa s ňou o tom rozprávam tak mlčí nevie mi nič na to povedať. Cítim sa byť nepochopený a zbytočný. Čím viacej sa snažím starať o dieťa, domácnosť a ju, tým je to asi horšie. Sex máme 4x do mesiaca aj to len a len po mojom podnete a dobíjaní. Raz som skúšal zámerne sa jej vôbec nedotknúť ani pusu jej dať, tak prešlo 8 dní kedy večer v posteli položila ruku na moje plece. Bohvie koľko by prešlo času bez sexu, keby som sa o to nepokúsil ja? Nechcem nič zvláštne od nej len jej pozornosť, všímavosť, prítulnosť a malý prejav lásky, aby som cítil jej oporu. A ako čerešnička na torte bolo moje náhodné odhalenie jej flirtovania s 20 ročným chalanom cez FB chat. Zabudla sa odhlásiť a ja som si všimol akési čudné správy. Kde neznámi chalan ju požiadal o pridanie medzi priateľov a ona miesto zamietnutia po zistení o koho ide si s sním začala zoznámku na konci ktorej mu napísala ako jej lichotí, že má o ňu záujem mladý chalan. Na moje a jej šťastie to ukončila tým že je vydatá a má dieťa. No svojej kamarátke sa s tým hneď pochválila, že ju balí mladý chalan a že jej to normálne zdvihlo sebavedomie. Tým istým sa pochválila na inom fóre, kde som registrovaný aj ja len o tom asi nevedela. Miesto toho aby sa kamarátkam pochválila, že jej manžel jej pripomína ako sa jej veľmi páči, aká je sexi, ako ju manžel ľúbi, ako sa jej manžel snaží...Neviem čo mám robiť. Poraďte mi prosím. Podľa vás ma moja manželka ešte miluje, alebo ma berie už ako samozrejmosť ako rutinu, že som pri nej a robím všetko o čo ma požiada? Kde robím chybu? Čo mám robiť? Mne na nej fakt záleží a milujem ju rovnako ako 9 rokov dozadu. Možno to iba zbytočne nafukujem, neviem, ale trpím nedostatkom lásky z jej s strany inak je to príkladná mamička aj žienka domáca. Ďakujem za každý podnet.

Agnes989

Bergana to, ze mas problemy v manzelstve a v sexe si zapricinujes sama. Preco mu nepovies co sa ti v sexe paci a co nie? Odkial to ma on vediet ked aj kazda zena je ina a ma rada nieco ine? Kolko si s nim rokov, naco si si ho vobec brala ked je podla teba tak nemozny v posteli a za cele tie roky mu ani raz nevies povedat, co sa ti paci? Je to take tazke povedat mu: Tam kde si ma teraz dve sekundy hladkal, tam to bolo super, mozes to robit dlhsie? Myslis ze by odpovedal - nemozem, ja ti chcem teraz skrabkat chrbat a co ty chces ma nezaujima? Asi tazko ze. Pokial sa dvaja nevedia porozpravat, nikdy nebudu mat dobry sex. Ty sa tvaris ako princeznicka a myslis si, ze muz vie citat myslienky a ze musi presne vediet, co sa ti paci a co mas rada bez toho, aby si vobec otvorila usta. A ked nie je ziadny jasnovidec, je zly, neschopny, sebecky. Mas roky zly sexualny zivot ale je to len tvoja chyba. Pokial budes stale cakat, ze tvoj muz alebo aj ini muzi ti budu citat myslienky, nikdy nebudes v sexe spokojna. Tak sa skus nad tym zamysliet a trocha na sebe popracovat. Mne moze byt jedno ci si v sexe spokojna a neber moju spravu ako utok na teba, to tebe by to byt jedno nemalo. Teraz si frustrovana z nedostatku dobreho sexu a vybijas si zlost na kdekom, a pritom by stacilo tak malo.

Bagoj29

Sorry pisem z mobilu.Dakujem vsetkym ktori mi snazia uprimne pomoct. Dakujem za niektore nazori na vec ktore mi otvorili oci a ukazali mi co robim zle. Teraz som s manzelkou akoby v skusobnom rezime. Pozdravim sa jej porozpravane sa beznych veciach a ideme po svojom.Nejdem za nou ju bozkat ani pri odchode do prace ani pri prichode s prace, neobjimam ju ani nenalieham. Skratka tvarim sa ako ona ku mne doteraz. Nepomohol som jej vcera v kuchyni ani kavu som jej nezalial. Cuduj sa svete vecer v posteli ma hladkala po chrbte a zaspala tak ze ma drzala za ruku. Neviem ci je to uprimne a ci je za tym rozhovor alebo nevsimavost z mojej strany a dokedy to takto bude ale mam lepsi pocit zatial. Zatial je to dobre. Uvidime ako to dopadne dalej. Ako som uz napisal som v nudzovom rezime a cakam na vyvoj veci. A vy sa tu poniektorí zatial hadajte o nicom. Dakujem este raz tym ci mi dobre radili a mysleli to uprimne, zial vsade sa najdu aj provokateri a zloprajnici a to je aj na tomto fore.

Bagoj29

Mušlaa:
Ty o mne prd vies a nepomaham manzelke lebo jej uz ani nebudem pomahat, davam na vase rady. Tvarim sa ze mi je vsetko jedno okrem mojho syna. Mimochodom mam pocit ze to funguje.Ja tu vtaj ocom pisem? Mam pocit ze Slobodna, Bergana a Mušlaa je ta ista osoba ktora len provokuje mimo tejto temi. Vsak si precitaj ten odveci prispevok od Bergami. Sak to neni normalne ako sa vyjadruje na moju adresu ako by som za jej problemom bol ja a prihovara sa mi ako k svojmu muzovi
CITAJ:no teda, teraz mi volala kamaratka a upozornila na toto forum a tuto temu. nikdy som o tejto stranke nepocula. ale ked som si precitala prispevok - tie reakcie som este nestihla a ani ich citat nemozem, kedze mam v praci vela roboty - tak ma oblial studeny pot.

mily muzicek, nie si to nahodou ty, co tu vyplakavas nad nasim manzelstvom a mojim odmietavym spravanim?

lebo celkom mi to pripomina vsetko to, co pocuvam doma. ale radsej si to nepripustim, lebo by sa mi uz skutocne prevratil zaludok.

povedzme teda, ze toto nie je moj muz, ze je to len niekto s podobnymi ponosami.

tak aspon jemu poviem od srdca to, co mi uz tak dlho lezi v zaludku:

mas pravdu, prejavov je pomenej z mojej strany. ale ja uz fakt nevladzem. niet minuty, aby si mi nedaval najavo, ako velmi mi vycitas, ze si ta nevsimam, ze nie som 24 hodin na tebe nalepena, ze ti ustavicne nehovorim aky si uzasny a ako milujem iba teba. uz toho mam akurat, lezie mi to na nervy. toto si ale tu na fore nenapisal, pravda? len ja som zla, ty si dobrak, ktory doma vsetko urobi, co zene vidi na ociach, ktory by za nu aj dychal. ale ze ustavicne dobiedzas, za vsetko chces pocut dakujem a chvalenie aky si uzasny, ako ini chlapi toto nerobia, len ty jediny si neprekonatelny... a dalsia vec, o ktorej sa mi velmi tazko pise, ale raz to uz zo mna muselo vystrelit. prepac, ale intimne chvile s tebou, to je pre mna uplne utrpenie. to verim, ze ty mas chut stale, ved zakazdym to aj skonci pre teba uspesne. lenze drahy moj, ty si uplne bez fantazie. ked aj robis nieco, o com si presvedceny, ze mi to robi dobre, tak to vobec nie je spontanne, normalne z teba citim, ze si uz unaveny, ze uz stacilo. ked aj zabludis rukou tam, kde mi to robi dobre, o dve sekundy mi odrazu hladkas nohu, stehna, skratka vzrusenie je fus. sex s tebou je naozaj strasny, ja uz dalej nevladzem, vies to pochopit? predstav si, ze ja by som kazdych par sekun prerusila suloz a nutila ta, aby si zo mna vysiel a zacala by som ti napr. skrabkat chrbat. co by si z toho mal?

MultiLevel

Bagoj, asi sa v komentoch stratila ta moja otazka, ale.....toto o tebe nevedela manzelka pred cca 5 rokmi? Alebo pred 7? Ze mas takuto povahu? A ze ona je diametralne odlisna od teba? Ako spominam, tiez som mala tento problem a zistila som to po par mesiacoch a to sme spolu ani nebyvali. Ze on romantik, ktory sa potreboval kazdu chvilu vyznavat z citov a ja zenska, ktorej netreba k zivotu neustale maznanie sa a dvakrat v tyzdni kvety....
Cim budes viac naliehat, tym viac vam to pojde do kelu. Fakt ma zaraza, ze az teraz nastal tento konflikt a nie skor. A smutne je to, ze pokial chcete dalej existovat, jeden z vas pojde proti tomu, co mu je prirodzene. Menit sa nema zmysel, ty si taky, ona taka, je vam to vlastne....Jeden z vas sa bude musiet v ramci vztahu akoby podriadit tomu druhemu. Lebo preco by si sa mal menit len ty, skrz to, ze jej nevyhovuje to, co je tebe tak prirodzene? To potom aj ty mozes od nej chciet, aby zrazu inak citila veci....
Aj ked ti to bude proti srsti, prosto bud na cas odmeranejsi a nedostupny....snad to pomoze

sponka1

Bergama,no a už je čas kedy si povieš-ja som hlupak že som tu temu založil.Maš tu toľko prispevkov ,že si z nich totalne dopleteny. Keď pojdeš za psychologičkou a ta je rozvedena ešte aj od nej nemusiš dostať rady ktore ti pomožu.Preživate obdobie ktore ani nezbadaš sa zmeni.Raz to bude horšie raz lepšie,v manželstve to tak chodi.Buď k žene otvoreny a to iste očakavaj od nej.

mušlaa

bagoj, o čom to tu točíš? veď bergama ti nič také nenapísala. čítaš to dokola a prd si pochopil. si tu celý deň, kedy vlastne pomáhaš tej manželke? nechcela by som ťa ani za všetky poklady sveta. chudera tvoja žena

Bagoj29

Bergana:
Ty si trochu riadne vedla. Ja citam dookola ten tvoj prvy prispevok o tom ako ti kanoska vilala a upozornila na moju temu. Citam si to dokola aby som sa uistil ci je to normalne co ty pises, no prepac ale nie si v poriatku. Najprv si mysliz ze som tvoj manzel, potom napises ze povedzme to nie je tvoj manzel ale aspon to vysvetlis jemu (akoze mne) potom sa mi prihovaras akoze somnou mas zly sex a stojim za hovno. Keby si ty bola moja zena tak by som koli tebe nielenze nezalozilnezalozil tuto temu ale by som skor hladal riesenie kam ujst od teba co najdalej.Ty potebujes niekoho kto ta da v posteli riadne do poriadku aby si zacala normalne uvazovat a neutocit na vsetkych chlapov za to ze ten tvoj ta asi nedokaze uspokojit. Prosim ta daj mi pokoj ja sa tu nechcem bavit len o sexe. My dvaja sa nepozname a dufam ze sa ani nebudeme.

Bagoj29

Bergama:
Je mi ľúto, že tvoj manžel alebo partner ti nevyhovuje v sexe a nedokáže naplniť tvoje túžby a tak ta teda poriadne uspokojiť, ale fakt za to nemôžu všetci muži sveta. Nepozdáva sa mi, že tvrdíš že za všetky neúspechy môžu muži a že muži si to nevedia priznať. Nie všetci sme rovnaký. Nie každý pár si sadne v posteli. Niektoré ženy je naozaj ťažké priviesť k orgazmu iné toho veľa nepotrebujú a sú hotové. Tým chcem povedať že každý sme iný a to je jedno či je to muž alebo žena. Prestaňme to deliť podľa pohlavia. Každý je jedinec. Poznám ženy ktoré sú v posteli ako drevo a nemajú fantáziu a v tedy prejde chuť aj chlapa. Iné sú zasa dračice. Prečo súdiš podľa toho tvojho? Nevieš o mne absolútne nič okrem toho čo tu napíšem, tak prosím ťa nerieš to čo nevieš.A okrem iného táto téma nie je o tomto. Založ si vlastnú tému Kde sa budeš pýtať na tvoj problém v sexe.

zorka 29

Este dodam, ze to trvalo cca 2 roky. Prepacte za chyby a to ze pisem bez interpunkcnych znamienok. Pisem z mobilu. Vela stastia zakladatelovi temy. Mozno moj pribeh ukaze inu stranu mince. ;)