Hnisajuci palec na nohe

nepodstatne

Zdravim,

mne zacal palec z neviemakeho dovodu hnisat, taka bolest ze konec. ked som chodil tak to bolelo najviac. Myslel som ze to prejde tak som s tym 3 tyzdne nic nerobil az potom, ked to bolo neunosne, som s tym isiel ku doktorke. dala mi na to taninalkohol a mast Ialugen. dvakrat za den som si to cistil a teraz uz neboli a uz je cerveny len trocha. Rada pre ludi s tym problemom: neodkladajte to a chodte ku doktorke!! trhat vam ho urcite nebude ale urobi presne to iste co mne. zdravim a prajem pekny den vsetkym

maruska123

ver tomu, ze to niekde naboku zarastene mas a dost hlboko, preto to nevidis a hnisa ti to..dobre viem, o com hovorim, ja mam tento problem kazdy mesiac

maruska123

ked ta to boli, tak mas nechcet urcite zarasteny, aj ked to nie je vidiet...nechaj to radsej volne...budes to muset noznickami vystrihnut, inak to hnisat neprestane...ja viem, ze to boli, ale musis to urobit

Saša12345

mne palec na nohe začal len z ničoho nič hnisať. Nemám zarastený neceht, ani om si nezastrihla s nožničkami, nič mi na nohu nespoadlo. Pomôžte mi mám to celé modré, Bojím sa ísť k lekárke. dosť to bolí a hnisá mi to. neviete čo to môže byť alebo z čoho ? a čo by mi pomohlo ? prosím

5danko5

ahojte mne uz 2 krat strhavali nechet lebo mi zarastol a zatajil som to 1 som to zatajoval nepovedal som .Ale ked my znova zarástol tak som ten nechet vystrihol s tej rany a harmancekom natieral . Teraz ako som to pisal tak mi zase zarastol POmaha TO vyskusajte

mataBB

janisa v prvom rade musis vystrihnut ten zarasteny necht...aspon mne to hnisa az pokym to z tade neodstranim..viem, boli to strasne..ale ta ulava po tom je na nezaplatenie...