Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cezpoľný beh

Príspevok v téme: Cezpoľný beh
cspz

pravdupovediac ani neviem či aj niekde na iných školách to maju pretože je to úplne hlúpe.. každopádne piatok behame cezpolny beh..chcela by som poradiť čo mám vlastne robiť ako behať aby som to vydržala ..takže ..:D na začiatku idu vsetci rychlo. Avsak mi sme v partii ale aj tak sa vzdy rozpadneme.. dnes som to na telesnej skúšala..brhat pomaly..behali sme 12 minútovku bola som viac vyčerpaná ako keby že mám bežať rýchlo.. takže čo mám na zaciatku v šprintoch a potom to dotiahnuť pomaly? Vazne tak to je to horšie ako keď rýchlo...:D dakujem za odpovede

ggggf

Kondiciu som si viackrat overovala mala som priemernu skoro az dobru trochu cislo nizsie ..:D no lenze mna strasne bolia nohy vies..:) 10×300metrov behata potom este 2 kilometre v piatok..:) nechcem byt prva ale ani posledna..tp viem ze nebudem..no na to aku mam kondiciu sa veru necitim :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.