Kramare

Príspevok v téme: Kramare
kupelnik

Zavolala mi synova doktorka a oznamila mi ze syn prekonal toxoplazmozu a ze mu vybavila konzultacie u jednej doktorky na kramaroch. Povedala ze sa s nou telefonicky dohodla na piatku.
Tak a tu sa to zacina. Kedze v cakarni nikdo nebol isli sme na informacie.vratnicka ochotne zavolala do ordinacie kde to nikdo nebral, tak sme si sadli do cakarne a cakali.zhruba po 10 minutach na nas vykukla sestricka a oznamila nam ze pani doktorka bere len deti do 15 rokov.syn ma 16 cize ma ist do inej ordinacie.
presli sme si hned vedla do druhej ordinacie ktora bola preplnena na presknutie.8m stvorcovych plnych postarsich,menej umytych cakajucich. Ani sme neskusali vliezt dnu, vratili sme sa do cakarne a zaklopali lebo sme mali potvrdenie od nasej doktorky o dohodnuti konzultacie. Kedze aj v tejto cakarni nebol prilis dobry vzduch syn vtedy s teplotou 39 sa postavil von a cital tam noviny ked na ceste uvidel velky krvavy obvaz a velku mlaku krvy a nejaku zrazenu krv, na parapete okna bolo nahadzanych asi 5 mensich krvavych obazov. Po 15 minutach po zaklopani vyliezla sestricka a s usmevom na tvari nam oznamila ze pani doktorka tu dnes nie je. a kedze byvame na opacnom konci bratislavy co je hodina cesty MHD tak si syn uzil cestu s teplotou a prehananie od 1 ku 2 kvoli nicomu

zuzi777

Toto je normalne, aj ja mamtake iste skusenosti, a keby sme sa stazovali aj tak nepochodime. Hlavne, ze stale strajkuju a stazuju sa, ze ano. Este im aj zobrat.