Nikoho nemas?

Príspevok v téme: Nikoho nemas?
milli11

Aj vy nenavidite otazky, "Preco nikoho nemas? Kedy sa vydas?" Mam pocit, ze niektori si myslia, ze ludia sa daju kupit v obchodoch. A zas nechcem byt s niekym, komu ide napr. iba o sex alebo nema ku mne uctu. Preco nevedia pochopit, ze nemam nikoho, lebo nikto vhodny na vztah v mojom okoli nie je? Len som sa chcela vyrozpravat, vdaka.

sweater*

tak to vyzera ze len mna sa nikto nepyta preco nikoho nemam? sak stary som uz dost. to mi znaci ze som zjavne daky podivyn bez sance najst si holku... do slaka

Cariboo

Prezijem ked sa spytaju: "mas niekoho?" ale otvara sa mi nozik vo vrecku ked dalsia otazka je: "a PRECO nikoho nemas?!!" a vrhu na mna sucitny pohlad :) citim sa trapne a cim viac vysvetlujem tym je to este trapnejsie,nechapu

tamtum

Tieto otazky poznam, tiez sa s nimi stale potykam. Chapem, ze to ludia nemyslia zle, ale je to otravne. Ja im tiez vravim, ze sa ozenim, ked najdem taku, s ktorou vydrzim cely zivot. A ked otravuju stale, tak im poviem, ze je lepsie sa dobre obesit, ako zle ozenit.

5.5 elsa

Exactly tak im povedz až budem chcieť nájdem si sám,alebo starajme sa každý o seba len ľudia sa radi rýpu do druhých lebo čo by si začali že sprostých otázok je vždy dosť.....

Exactly

To isté aj v mojom prípade a každí z rodiny má niekoho a vždy na rodinných oslavách sa ma každí vypytuje kedy niekoho aj ja donesiem atd. Stotožnujem sa s názorom caracascity ja hľadám ženú s ktorou to bude mať zmysel okolo mňa je veľa vzťahov, ktoré sa stále len hádajú a vôbec k sebe nepasujú samé drama ale byť vo vzťahu je in ale ja to nechcem chcem človeka s ktorým si budem rozumieť a budeme mať podobné očakávania v živote.

novacikt

proste nieco MUSI clovek zobrat "jednym uchom dnu, druhom von", a toto je absolutne minimum..
osobne len cakam, tj. pocitam sekundy, kedy sa zmeni tema, alebo stichnem a maju po spolocnosti.. zalezi do toho, ci su na men zavisli alebo nie.

a vies co ti poviem?

A aj keby mam krasny vztah, tak by som sa nechvalil (len tak niekomu)

(pozor, ta posledna veta nesie v sebe sialene vela "medziriadkovych" sprav)

novacikt

alebo urob toto, ked ti niekto da tu otazku, tak odpovedz otazkou

"A ako si mozes byt ista/isty, ze ty o rko vztah ESTE budes mat?"

resp, nieco taketo, lebo.. to ci ma alebo nema vztah je SKU**..ene AKTUALNA vec, aktualnejsia uz byt nemoze a vela ludi si myslia, ze vztah maju a pritom ho mat ani nemusia UZ!, UZ o to ide. UZ.

tj. aj ked ty na nich pozeras, nepozeraj sa tak, ze maju.. nech si maju.. je to aktualne, niekto ho bude pravdaze mat naveky, niekto nie. a potom sa karta obrati

a ked niekto ma a nemusi mat, tak LOGICKY, niekto kto nema, ho mat MOZE, hoci ho ESTE nema.

famozna situacia, A"mas vztah?" - B"nie" A"aha, ako to?" B"to je jedo" a pritom osoba ktora je vo vztahu "A" prave pretahuje inu/ineho. ha...

ked retardovana otazka, tak hold, kruta odpoved, minimalne ironicka :D

1234567k

:D tieto otázky poznám :D ale mňa už ani nedokážu vyviesť z miery. Jednoducho je mi to jedno. Naposledy moja prababka ma s tým otravovala a moja kamarátka so základnej ktorá už od 16 začala randiť a čuduj sa svete má 19 doteraz jej ten istý vzťah vydržal. Po dlhom čase sme sa stretli a bola to asi jej druhá otázka čo ma dosť prekvapilo. Normálne to na mňa vybafla. Som jej povedala že nie a to by ste ani nechceli vedieť jak po mne kukala jak keby som spadla z Mesiaca alebo čo že som ešte nikoho nemala a nemám. Ale ja mám šťastie že mama aj moja babka mi tieto otázky ešte nikdy nepoložili. Ale môj otec tiež nedávno sa ma opítal či niekoho mám. Tak som mu odpovedala a on že "dobre robíš a načo aspoň si slobodná a môžeš si robiť čo chceš" jeho chápava odpoved ma normálne prekvapila pretože sa s ním vidím asi tak raz za pol roka keďže som už vlastne dospelá a mama s ním je rozvedená.Ale takéto otázky mi dávajú väčšinou moje sestry ktoré to ale hovoria tak protivne a tým pádom sa mi vysmievajú. Treba sa voči tomu jednoducho obrniť a vykašlať sa na to čo hovoria iný.