Nikoho nemas?

Príspevok v téme: Nikoho nemas?
milli11

Aj vy nenavidite otazky, "Preco nikoho nemas? Kedy sa vydas?" Mam pocit, ze niektori si myslia, ze ludia sa daju kupit v obchodoch. A zas nechcem byt s niekym, komu ide napr. iba o sex alebo nema ku mne uctu. Preco nevedia pochopit, ze nemam nikoho, lebo nikto vhodny na vztah v mojom okoli nie je? Len som sa chcela vyrozpravat, vdaka.

usb

Lepsie je nemat nikoho ako byt s blbcom, ktory ti lezie na nervy. Je problem pre teba ignorovat take stupidne otazky?
Na taku otazku im odpovedz "nemam a ty mas s tym nejaky problem, ze ta to trapi" alebo nieco podobne.
Ved mat vztah nieje povinnost. Hlavu hore dievca, su horsie a vaznejsie problemy v zivote ako riesit nejaky vztah.

Angelina7777

je to drze, ale co narobis, ked ludia su uz taki.
mozes odpovedat nejakou absurditou, napr. ze mas, ale momentalne bojuje v Afganistane alebo v Iraku. alebo ze je v base, ale velmi radi prideme k vam na navstevu, ked bude na priepustke. to mozno tych zvedavcov odradi

NO2

Ak chceš povedať to, čo si napísala, tak to musíš niekomu adresovať, konkrétnemu. Asi to nedokážeš, lebo ich otázka je silnejšia ako dajme tomu tvoja osobnosť, tvoja asertívnosť.
Ale rob ako chceš, nechaj si skákať ďalej po hlave a uvidíš ako dopadneš.
Čo trápi akože tých debilov? Že sa nemá kto starať o tvoje naked body?
Povedz im, že si to zatiaľ robíš sama. Ver mi, že oni nebudú mať odvahu, aby si to medzi sebou ani čo by len šuškali:-)
Radšej to celé zhrniem, po svete chodí veľa debilov. Blbí lidi taky lidi, pán Boh je má taky rád.
Sorry, nechal som sa uniesť, lebo aj mňa sa pýtali také nachu.nisté otázky, keď som bol mladší.