Ako vyvolať teplotu

Príspevok v téme: Ako vyvolať teplotu
WantDiee

Ahojte
V pondelok fakt nechcem íst do školy kedže som v piatok napisala pisomku z matematiky na 5. V pondelok ich učiteľka rozdá a ja pri tom fakt nechcem byť. Uvedomujem si ako pristupujem k povinnostiam ale nikdy som nič také nespravila len teraz chcem... Prosim ak máte nejaký zaručený trik ako dostať aspon 39 teplotu napíšte. Ďakujem

Dida14

Toto je veľmi stará diskusia ale tak vám poviem niečo. Nie je si dobre ubližovať.. vážne nie je už som to robila veľakrát a aj tak mi to nepomohlo takže pre to je najlepšie teplotu predstierať a to tak že si čelo priložíte k niečomu horúcemu, najlepšie by bolo kebyže k horúcej žiarovke a keď tak urobíte tak oklamete nie len rodičov ale aj doktorku

Dida14

Viem že táto diskusia je stará ale rada by som tu to napísala... Nie je dobre si robyť zle najlepšie je simulovať teplotu tak ako to robým ja. Ja som sa už velakrat pokúsila ochorieť ale vždy neuspešne mám asi dobrú imunitu. Myslim si že keď budete horúčku simulovať tak to bude lepšie ako keďntu horučku budete naozaj mať. Keď chcete mať "horúčku" tak si skúste priložiť čelo k horúcemu radiatoru alebo žiarovke alebo si skúste dať do podpazušia sol. A keď máte takú doktorku ktorá ma teplomer na čelo tak skuste si pred tým než k nej pôjdete priložiť čelo k horucemo radiatoru alebo žiarovke. Neviem či to bude fungovať ale skuste to ;) Ale hlavne si teplotu nezvýšte na 40 lebo to už do nemocnice pôjdete. Maximálne si ju zvyšte na 38 okay? Aby každy nepanikáril

Evelyn1603

Btw ospravedlňujem sa za otázky kde nemajú byť. Dala som tam emojis lenže som nevedela že mi to tam dá otázniky xd

Evelyn1603

Čao. Určite sa tu ešte nájdu takí, ktorí si chcú vyvolať teplotu. Ja osobne odporúčam teplotu simulovať ako ju mať naozaj. Skúšala som zjesť kriedu no a akurát som sa tak pekne dovracala?, ale teplotu som nemala. Tak isto som skúšala aj vypiť solenú vodu. Pfuj, pfuj nikdy viac. Akože z nej mi nebolo zle, ale celkom ma napínalo a neznášam keď ma napína. Takže načo by ste mali žrať kriedu a proste robiť si zle? Veď predsa môžete tú teplotu simulovať :D. Naozaj to pomáha? Keď som nechcela ísť do školy kvôli tomu že ma žiaci z inej triedy šikanovali (našťastie sa to už vyriešilo) tak som si povedala že budem tú teplotu simulovať. Hah a hádajte kto „mal” teplotu 6 dní a preto zostal doma skoro 2 týždne? Ja? Doktorka mi to doslova zožrala a ešte mi povedala že mať teplotu 38-39 6 dni nie je normálne. Na druhý deň mi zobrala krv a poslala ma s mamčou do blízkej nemocnice nech to zanesieme niekam. Ukázalo sa že logicky boli výsledky dobré. Tak nakoniec nás doktorka poslala do nemocnice zase, ale už na RTG pľúc (neviem či je to Rtg alebo rtsg???Vždy mi to vypadne z hlavy Lol.). No a nakoniec bolo všetko v pohode, ja som prestala simulovať teplotu a bum. Chytila som ju z po týždni v škole zase??? Lol bolo to mega nebyť v škole ďalší týždeň??

Blbka

Krieda mi nefungovala radšej by som ti radila
1.teplomer o žiarovku
Potom si opreť hlavu o teplu nie horucu ziarovku asi 5 min a ist za rodicmi ze mas teplotu
2.namocit ponozky dat do mraziaka a po 10 min dat pod pazuchy
3.opret si hlavu o radiator a ist za nimi ze mas teplotu

Brighburn

Kamarát mi doporučil ak nechcem ísť do školy tak mám si dať sprchu zo studenou a horúcou vodou na max a každých 10 sekúnd meniť. Stačí asi len 2 minúty a je to.

Eviiiiiiik

Tomas
Veď tu bola téma Ako vyvolať teplotu- a tak som povedala ako, a polovica z toho je aj tak sfalšovanie teploty , takže tak