Muži, prosím, prestaňte vnímať ženy len ako sexuálne objekty

Príspevok v téme: Muži, prosím, prestaňte vnímať ženy len ako sexuálne objekty
VerMarne

Ahojte, mám 18 a hrozne mi vadí, ked sa na mňa niekto pozerá len ako na sexuálny objekt.

Nevadí, že môžte byť masochistka, hysterická krava, masová vrahyňa, stačí že "máš dobrý zadok, pekné kozy, namakanú postavu" a neviem čo. Prečo neviete oceniť aj niečo iné ako tvár a telo?

Neznášam to. Nikto nechce vedieť, kto som, aká som, každého dnes trápi len, kto ako vyzerá.

Všetkým mužom, kt. si vyberajú ženy len podľa výzoru prajem, aby si našli ženy, kt. chcú len ich peniaze (zlatokopky). Nič iné si ani nezaslúžite, lebo takto "dospelo" a spravodlivo si vy vyberáte ženy. Je mi z vás zle.

A nie. Nie som po rozchode ani nemám 100kg.
Neznášam tú dnešnú dobu namyslených narcistických tzv. posilkových alfasamcov, kt. si myslia, že môžu všetko, ked majú svaly. Je mi z vás zle.

Ani sa nečudujem, že sa mi páčia starší.

Mám jedného skvelého učiteľa, má asi okolo 35 a veľmi sa mi páči, ale je ženatý, takže môžem snívať. Ale takého muža ako on by som chcela.

Charizmatický, milý, nenamyslený,očarujúci, galantný, skúsený, chápavý, vnímavý, empatický, so skvelým zmyslom pre humor a nádherným úsmevom. Tak hrozne závidím (v dobrom) jeho žene - dala by som všetko za neho. Je síce v istej sekte, kt. mu káže nejesť mäso a neplytvať ničím. Má pár kusov handier, veľmi chudú postavu, ale pre mňa je tým najkrajším a najžiarivejším diamantom, akého som kedy mala možnosť spoznať. Ako nájsť niekoho ako on? Prečo takých nie je viac?

Sejla

Hmm no fajn, takže hovoríte, že ženy by sa teda nemali obliektať vyzývavo. To sedí aj s výpoveďami odsúdených za znásilnenie, takže asi je to pre nás fakt bezpečnejšie. Takže ak pôjdem do Egypta, mám si pribaliť burku, ak pôjdem do hornej dolnej, mám si dopredu zistiť, čo tam ženy bežne nosia a obliecť sa podľa toho, aby som neupútala pozornosť, ak pôjdem do Bratislavy, môžem aj mierne odhaliť kolená, aby ma zase nemali za mníšku, skratka mám svoj vkus prispôsobiť mužskej interpretácií toho, čo ktorý kus oblečenia vypovedá o žene. Lenže každý má hranice inde, v závislosti od veku, kultúry, národnosti atd... A čo ak pôjdem do spoločnosti, kde sa nachádzajú aj takí aj onakí, to potom ako vyriešim? To je hrozná dilema s tým oblečením, veru najlepšie pre ženu je asi nosiť to vreco cez hlavu. Keby náhodou...
Ja chápem, čo chcete povedať, Slobodná, Marek a ďalší. Lenže tu ide o princíp. Ide o to, že väčšina mužov súdi osobnosť podľa vzhľadu a svojich vlastných predsudkov. Tu sa bavíme o mužoch a o tom, že odsudzujú ženy, ktoré ich sexuálne vzrušujú, alebo opačne, vzrušujú ich ženy, ktoré odsudzujú. To je na tom to desivé.

Hrac

staci sa pozriet tu na zdravii vedla do temy ,,silikonove prsia,,, ktora ma aktualne 96098 prispevkov a clovek pochopi, ze vacsina chlapov nevidi zeny ako sexualne objekty. Naopak, vela zien nimi chce byt. :)

Marek_

Slobodna: to je offtopic, príspevok nie úplne pre zakladateľa diskusie.

magia: Prepáč ale tvoj príspevok absolutne nijak nevyvracia fakt, že muži sú od prírodu priťahovaní predovšetkým zdravo VYZERAJÚCIMI ženami.

ivana456: To mi je jasné ;) viem ako by to s takou skončilo nakoľko sa neviem predstaviť po boku vyčančanej modelky :) kto by s tým zaobchádzal v rukavičkách a staral sa o to.

Fleur-de-lis

magia, to s tou plodnosťou. To nie je vedomé, ale podvedomé. Ako v prírode medzi zvieratami, kde si snažia vybrať to najlepšie...
Čiže muž je inštinktuálne priťahovaný k ženám, ktoré vyzerajú zdravo (nie tučné či prichudé, aj keď dnes často až prichudé, atď...). Že to dnes nie je vždy prejavom plodnosti je iná vec. Veď kopa mužov ani nechce deti, len sex. Ide len o princíp, že prečo ich také ženy tak priťahujú.

A podobne sa veľa ženám páčia svalnatý, dobre stavaný chlapi... opäť inštinkt hľadajúci zdravú osobu, a zároveň silného partnera, ktorý ochráni deti a ženu v divočine...

ivana456

marek, aj mne su sympatickejsie dievcata, co sa s lahkou veselostou pohodovo pretancuju zivotom v pohodlnych topankach :-)

Poviem ti tajomstvo: tie krcovite chuderky tyrajuce sa na podpatkoch, so stedenymi krizami v zime, nastajlovane, namalovane - vies, oni nechcu teba. Chcu niekoho, kto ich bude chciet na reprezentaciu. Neskor ho (po spravnosti) za tu hlupost potrestaju. Poznas: Aky isiel, taku nasiel ?

magia

a ako tu bolo uz niekolkokrat povedane, dnes sa preferuje v mediach krasa tela a to je to comu ti mladi muzi strasne uverili a nacom je podla nich stavane hladat si partnerku.
za dalsie neviem kto tu to uz spominal. Je omyl si mysliet ze muz si vybera zenu dobre stavanu a vyzerajucu lebo mu bude rodit vela zdravych deti. Robila som urcitu dobu v gynekol. ambulancii. Mnohe navonok vyzerajuce zdrave dobre stavane zeny mali problemy s otehotnenim a s nefunkcnymi vajecnikmi ci inymi vyvojovymi poruchami pohl. organov. Mnohe mali rizikove tehotenstva a problem vobec dieta donosit a polku tehotenstva stravili v nemocnici a ine co by clovek nepovedal utle, chudunke otehotneli bez problemov a vynosili zdrave deti aj zo dve tri. Takze podla vzhladu by som rozhodne nehodnotila.

magia

VerMame ak sa na teba pozeraju muzi len ako na lacnu sexuvhodnu korist, spytaj sa sama seba ci niesi si Ty sama na pricine. Neobliekas sa tak ze posobis na nich ako len vhodna na potrkanie a nic viac? Ak ano nic ine potom nemozu od teba taki muzi predsa chciet len ten sex. Potom sa netreba divit ze preco. Ak chodis v kratkych sukniach, s velkymi vystrihmi, pushup podprsenkou, zmalovana, vyrehotana, velke nausnice na usiach, mega vysoke podpatky tak na takuto zenu sa mnohi muzi budu vzdy divat len ako na sexualny objekt. A este viac ak si vysoka, dlhonoha a dlhovlasa nebodaj este blondina. Ako sa zena sprava a oblieka tak bude na svoje okolie posobit. Ake signaly vysielas take k sebe pritahujes.
zapamataj si jedno, muzi sa v takych 95% pozeraju na zeny ako na sexualny objekt lebo su tak nastaveni. Ti co hladaju v zene ci v dievcati nieco viac ako len ten sex budu pozerat najprv na ine stranky osobnosti ako je len vzhlad. Muzi tak ako zeny maju rozne predstavy a povahy. Vzdy budu muzi ktori maju zeny len vhodne na sex a budu muzi ktori maju problem vobec nejaku najst a oslovit na vazny vztah. Jedni su prehnane sebavedomi, ini prehnane bojazlivi. Povahu nezmenis tym ze ich budes prosit. Je to v nich zakodovane. Muz je vychovavani prostredim v akom od mala vyrastal a zil. Je to v nom. Ak sa jeho otec ci kamarati pozeraju na zenu len ako na korist aj on taky bude.

Marek_

A vkus sa odvíja od osobnosti človeka či od toho koho chce na seba prilákať, takže oblečenie na to má vplyv.
Prečo asi radodajky či tie čo si chcú zarobiť istou činnosťou, chodia oblečené čo "najskromnejšie" :) poprípade dievčatá čo potrebujú priťahovať na seba prebytočnú pozornosť lebo to je to od čoho závisí celá ich existencia nakoľko nevedia si sebavedomie dopĺňať z prospešnejších oblastí? Napríklad z oblasti vedomostí či zručností? :) Toto ti už snáď dáva zmysel :)

A nedelí sa to na športové či nešportové, pretože každým štýlom sa dá obliecť tak že "aha pozerajte všetci potrebujem vašu pozornosť aby som sa cítila dôležitá" :) a potom si sťažujú že koho to na seba priťahujú, pretože inteligentnejší muž si povie že ah tak táto je moc lacná, nezáujem :) Neverte tomu baby, no potom sa nečudujte :)

Česť výnimkám, napr tie ktoré ani nevedia prečo si obliekajú čo si obliekajú, lebo to niekde videli že je to tak správne :) a v poslednej rade česť tým výnimkám, ktoré majú ozaj viac čo ponúknuť no i napriek tomu sa potrebujú otŕčať :) Moc sa ospravedlňujem za OT.

Slobodna

Sejla tvoja teória je nesprávna, ty už zachádzaš do extrémov ako sú moslimské ženy, kde vnímanie ženy je dané vierou krajiny.
A vy čo chcete hrať s mužmi piškvorky alebo co???
Muži a ženy sú predsa k sebe od prírody priťahovaní sexuálnou energiou, to či je žena vnímaná LEN ako dobrá na sex predsa závisí od toho ako sa oblieka a správa. Nemtudom???