Zo dna na den sa odmlcal

Príspevok v téme: Zo dna na den sa odmlcal
allus22

Ahojte, uz dlhsie dobu si pisem s jednym chalanom. Rozumieme si velmi dobre. Dohadovali sme sa na stretku pretoze on byva dost daleko odo mna. Pisal mi ze mu chybam a ako sa na mna tesi. A potom sa zo dna na den neozval ..proste prestal pisat. Napisala som mu ja ale ani si to neprecital aj ked bol na fb prihlaseny. uz je to viac ako tyzden ..neviem co si mam mysliet, nechcem mu vypisovat lebo vidim ze ani tu spravu odvtedy si neprecital. mozno sa nieco stalo. ale aj predtym to uz raz urobil ale to boli len tri dni ale teraz je to uz dlho. pritom sme si pisalvali kazdy den a vsetko bolo v poriadku..

odpovedam

allus, to sa stava casto. zeny su vemi naivne a myslia si, ze su jedine, ktorym dotycny pise, ze ma oci len pre ne... avsak moze to byt len take laškovanie na jeho pobavenie. uz len to, ze ti niekto bez toho, aby ta poznal, napise, ze mu chybas. ved to je hlupost. typicka recicka na opantanie. nelutuj ho, ze "co ak sa nieco stalo". Proste sa k tebe sprava tak, ako to vyhovuje jemu bez ohladu na teba... schvalne sa vyhyba otvoreniu spravy... nechaj to tak, vykopni si ho z priatelov, ocividne nim nie je... a netrap sa, takych este v zivote mozno stretnes vela... maj svoju hrdost

allus22

netusim preco sa zrazu takto sprava. chvilami mam pocit ze to urobil naschal aj ked vie ze mi nie je lahostajny. pisat mu uz nebudem..aj tak to necita..

Agnes989

Vykasli sa nanho a uz mu nepis aj keby ti on napisal, takto sa jeden rozumny chlap nechova. Zrejme pre neho nie si vobec dolezita.