Nemôžem ju stratiť

Príspevok v téme: Nemôžem ju stratiť
Sokky

Poradte mi nejako mám 18 rokov a strašne ľúbim jednu babu. Tu je historka. Ona má už 6 rokov chalana, ktorý ale podľa toho čo som počul od nej sa vôbec o ňu nestará. Začalo sa to keď som mal na týždeň voľný byt a zavolal som ju ku mne. Sama sa opýtala či môže u mňa prespať a ja som povedal áno. V posteli sme sa rozprávali až takmer do rána. Nič som nechcel začať (aj keď sa mi páčila, chcel som ju ale mala toho frajera) lenže ju to nejak chytilo a začali sme sa bozkávať a blah blah dokonca sme sa spolu aj vyspali. Takto to bolo každý deň bál som sa že ma hneď po prvom dni odkopne ale nestalo sa každý deň mi písala či môže znova prísť a ja som vždy odpovedal áno. Bolo mi s ňou fajn priam úžasne. Potom keď už mala ísť preč mi hrozne chýbala a trápil som sa že ju už neuvidím. Bola s frajerom písala mi že celý čas iba myslela na to aby som namiesto neho bol vedľa nej ja. Písal som jej v kuse potom prišla ešte posledný deň čo som mal voľný byt a tam sa to vyjasnilo všetko. Niečo ju ku mne priťahovala a taktiež aj mňa. Boli sme spolu ako partneri. Chodieval som ju vždy pozrieť keď chcela, odprevadil som ju na vlak, dokonca jej aj napiekol či niečo uvaril. Bolo mi s ňou super. Chodievali sme spolu skoro všade a boli sme každý deň dlho spolu. Potom keď raz na dlhšie odišla tak mi písala že jej volal frajer a bavili sa o rozchode bola smutná, že ho stratí ale ako myslela, že stratí mňa tak sa rozplakala. Utešoval som ju aby bola kľudná a neplakala. Nevedela si predstaviť byť bez neho ale taktiež si nevedela predstaviť byť bezo mňa. Hovorila mi že ma začína ľúbiť, že ju nikto nerobil tak šťastnou ale vkuse myslela aj na to že môže stratiť aj jeho. 6 rokov je predsa fakt veľa. Ako odchádzala do Talianska tak mi povedala že si to premyslí a že chce byť moja plnohodnotná priateľka. Ale nestalo sa tak stále premýšľala plakala a nechce ho zo života že nieje pripravená. Ja som bol nešťastný lebo som myslel že už bude fakt iba moja. Posledné dni som sa snažil jej nepísať ani podobné bol som trochu iný k nej lebo som proste vedel že ju asi čoskoro stratím. Frajer jej povedal že idú spolu do Egypta najprv povedala že nie ale rozhodla sa nakoniec že ide že chce zistiť či to ešte iskrí medzi nimi. Povedal som jej pre to že to fakt nechápem že ľúbi aj mňa aj jeho a teraz takto. Ničí ma to že tam má ísť zrušiť sa to už nedá iba ja ju nechcem stratiť chcem byť s ňou ľúbim ju bola fakt celý čas úžasná. Ona nechce stratiť ani mňa viem to lebo mi to povedala ešte dnes keď som s ňou bol a neviem čo mám robiť. Viem znie to ako keby bola mrcha, krava, kurva a podobné ale nieje poznám ju až moc dobre iba ma to vnútri ničí že tam ide a ja ju stratím. Prosím nejak mi poradte alebo podporte ma neviem možno vlastné skúsenosti čo by som mal urobiť.... neodídem od nej nejde to bohužiaľ už nie. Predom ďakujem

Marsmeloun

och chlapi :D nad k****** sa trapite a o normálne verné ženy nezakopne nik :D a potom tu vyplakávate :D joj ..jediné čo ťa ako tak odpravedlnuje je tvoj vek :D

niki....

Jednoducho ta ma na haku a taka je realita a sa stim zmier...ludia sa schadzaju rozchadzaju a zivot ide dalej...na svete je miliony zien

danuta

Prispejem sem z ineho pohladu, z pohladu zeny ktora podvadza svojho partnera s inym. Zazila som presne tvoju situaciu. S tym, ze ja som chudaka chalana natahovala takmer 2 roky. Nakoniec som odisla do UK s mojim uz teraz ex. Poviem ti preco.

Ten chlapec ma miloval, na rukach by ma nosil ALE ja som nemilovala jeho. Brala som si od neho sebecky to co som nedostavala vo vztahu s tym druhym. Daval mi romantiku, hladkal, pisal zalubene sms, kupoval kvety atd. A predsa som odisla s tym, ktory mi to nedaval. Pretoze aj ked nebol uplne tym co som chcela, moja sprosta hlavicka alebo srdce neviem co to bolo ho stale milovali. Resp. vtedy som si myslela, ze ano. Trvalo 5 dalsich rokov aby som prisla na to, ze som vlastne nemilovala ani jedneho.

Dufam, ze ta moj pribeh trocha pouci...

Sokky

Už som sa tu dlhśiu dobu neozval, snaď sa ešte tu dá písať... je mi zatiaľ veľmi dobre aj keď sa tu len pomáha, radí a čisto sa rozhodujem už sám za seba tak vám ďakujem bolo to vcelku ťažké obdobie ale aj za tie rady ďakujem potreboval som sa vypísať, hľadať podobné príbehy aby som si spravil obraz.... viem, že som urobil aj ja chyby, ktoré som si uvedomil. Je mi dobre spoznal som jednu babu aj keď je o 2 roky mladšia je vcelku fajn tak uvidíme. Dávam si už oveľa lepší pozor vďaka tomuto stavu som našiel pravých kamarátov, ktorý ma podržali najviac to ale je a vždy bude rodina, brácho mi asi najviac pomohol. Pokračujem až do maturity. Uvidím čo bude ďalej. Dokonca mám ponuku na modela :DDD ale to je vedľajšie. Prípadne tý čo si prečítali môj príbeh a zažívajú niečo podobné tak sa držte a dúfam že budete rozumnejší ako som bol ja predtým. Život si treba užiť dokým sa dá. Keď niečo podobné sa stane ako mne ber to s humorom keď to nebudeš riešiť nebudeš sa trápiť a skôr sa na teba aj to štastie usmeje.... ešte raz.... Ďakujem moc

Sokky

Chcel by som sa opýtať, čo by ste urobili napísala mi teda ze jej mam dat dôvod prečo? Mám niečo napísať ak áno tak čo ci to radšej nechať a ignorovať

Cariboo

čudne vztahy, sama pretvarka, falos. a co tym chcela dosiahnut? nemyslim ze mala v hlave vsetko v poriadku, rozhodne nemala podvadzat, je to smutne