Nemôžem ju stratiť

Príspevok v téme: Nemôžem ju stratiť
Sokky

Poradte mi nejako mám 18 rokov a strašne ľúbim jednu babu. Tu je historka. Ona má už 6 rokov chalana, ktorý ale podľa toho čo som počul od nej sa vôbec o ňu nestará. Začalo sa to keď som mal na týždeň voľný byt a zavolal som ju ku mne. Sama sa opýtala či môže u mňa prespať a ja som povedal áno. V posteli sme sa rozprávali až takmer do rána. Nič som nechcel začať (aj keď sa mi páčila, chcel som ju ale mala toho frajera) lenže ju to nejak chytilo a začali sme sa bozkávať a blah blah dokonca sme sa spolu aj vyspali. Takto to bolo každý deň bál som sa že ma hneď po prvom dni odkopne ale nestalo sa každý deň mi písala či môže znova prísť a ja som vždy odpovedal áno. Bolo mi s ňou fajn priam úžasne. Potom keď už mala ísť preč mi hrozne chýbala a trápil som sa že ju už neuvidím. Bola s frajerom písala mi že celý čas iba myslela na to aby som namiesto neho bol vedľa nej ja. Písal som jej v kuse potom prišla ešte posledný deň čo som mal voľný byt a tam sa to vyjasnilo všetko. Niečo ju ku mne priťahovala a taktiež aj mňa. Boli sme spolu ako partneri. Chodieval som ju vždy pozrieť keď chcela, odprevadil som ju na vlak, dokonca jej aj napiekol či niečo uvaril. Bolo mi s ňou super. Chodievali sme spolu skoro všade a boli sme každý deň dlho spolu. Potom keď raz na dlhšie odišla tak mi písala že jej volal frajer a bavili sa o rozchode bola smutná, že ho stratí ale ako myslela, že stratí mňa tak sa rozplakala. Utešoval som ju aby bola kľudná a neplakala. Nevedela si predstaviť byť bez neho ale taktiež si nevedela predstaviť byť bezo mňa. Hovorila mi že ma začína ľúbiť, že ju nikto nerobil tak šťastnou ale vkuse myslela aj na to že môže stratiť aj jeho. 6 rokov je predsa fakt veľa. Ako odchádzala do Talianska tak mi povedala že si to premyslí a že chce byť moja plnohodnotná priateľka. Ale nestalo sa tak stále premýšľala plakala a nechce ho zo života že nieje pripravená. Ja som bol nešťastný lebo som myslel že už bude fakt iba moja. Posledné dni som sa snažil jej nepísať ani podobné bol som trochu iný k nej lebo som proste vedel že ju asi čoskoro stratím. Frajer jej povedal že idú spolu do Egypta najprv povedala že nie ale rozhodla sa nakoniec že ide že chce zistiť či to ešte iskrí medzi nimi. Povedal som jej pre to že to fakt nechápem že ľúbi aj mňa aj jeho a teraz takto. Ničí ma to že tam má ísť zrušiť sa to už nedá iba ja ju nechcem stratiť chcem byť s ňou ľúbim ju bola fakt celý čas úžasná. Ona nechce stratiť ani mňa viem to lebo mi to povedala ešte dnes keď som s ňou bol a neviem čo mám robiť. Viem znie to ako keby bola mrcha, krava, kurva a podobné ale nieje poznám ju až moc dobre iba ma to vnútri ničí že tam ide a ja ju stratím. Prosím nejak mi poradte alebo podporte ma neviem možno vlastné skúsenosti čo by som mal urobiť.... neodídem od nej nejde to bohužiaľ už nie. Predom ďakujem

Sokky

No fuh takže stalo sa takto viem že som asi zjavne úplny idiot nie vrátiť sa ku nej nechcem teda nie ako priateľ ale ako kamarát. Dozvedel som sa niečo a neviem prečo ale chápem čo je v jej živote tak zle a čo sa deje... nechápem to úplne ale chcem jej pomôcť skúste teraz nemyslieť na to čo mi spravila a čo ja jej lebo som naštvaný že som ju musel uraziť aj keď to bolo správne možno ale snažím sa nejak nadviazať s ňou kontakt pár krát jej zavolám alebo napíšem či by sa to nedalo nejak vyriešiť povedala vždy také že uvidím alebo že som jej v piatok povedal už dosť. Tým že mne vyšlo všetko a som šťastný a respektíve mi dala aj ona niečo do života tak som aj za ňu vďačný nemyslím vôbec na to ale chcem jej pomôcť a byť pre ňu ako kamarát je mi jedno čo bolo predtým ..... neviete nejaké rady že či sa jej nemám ozývať až neskôr alebo ju ešte nejak presvedčiť o tom byť pre ňu ako kamarát?

Sokky

Strašne som rád dostal som možnosť pokračovať v niečom čo som si prial som úplne štastný ďakujem vám za odpovede bohužial viem o sebe že pokiaľ sa mi daria veci a som fakt šťastný mienim odpustiť každému áno bola vulgárna bol som aj ja čo už podvádzal ju aj naďalej to určite robí iba si to asi nechce priznať bohužial ja pravdu viem lebo som sa to dozvedel od zdroju ale nerieším to ..... Máš pravdu chcela byť v tom nevinne kamaráti čo ju poznali čo sme spolu všetci pracovali boli zdrtený že im klamala jeden sa s toho dostal už mal ju veľmi rád ako kamarátku a ona ho ignorovala len kvôli tomu že jej chcel pomôcť to je to prećo je takáto svoj názor má iba svoj nepočuje druhých a mieni si riešiť problémy sama čím je v takejto situácií bohužial baby síce vie ako namotať chalana ale nevie používať mozog správne... už len s toho že si nechcela priznať prečo na ňu zvyšujem hlas a nadávať mi do 18 ročného fagana iba kvôli tomu že som jej niečo povedal hnusné čo je ale o nej bohužial v tomto prípade pravda

Deria

Ja si aj tak myslim, ze ten jej priatel ju nepodvadzal ale ona jeho a dobre ho uz vyuzila. Je to sice uz jedno ale ona ho potrebovala pred tebou postavit do zlého svetla, aby ona bola ta nevinna a cista. Ajaj, ta osoba nielenze klame a je zly clovek, este je aj vulgarna. Zrejme sa v zaciatkoch vasej znamosti tak neprejavovala, tak si jej naletel. Bud rad naozaj, ze si sa jej zbavil, bol by si pri nej len nestastny.
Este by som ti dala radu, nielen sa vyhybaj zadanym babam ale daj si pozor, ak ta niektora bude podozrivo nahanat. Taka nema hrdost a bude nahanat chlapov aj neskor, popri tebe. Teda hlavu hore, krasny vztah a velka laska ta urcite este len caka.:)

Agnes989

Gratulujem k precitnutiu. Hej, bol si naivny, ale v tomto veku je skoro kazdy. Mas aspon poucenie do buducna a nikdy si nezacinat s vydatymi alebo zadanymi zenami. Keby to bolo fakt take hrozne, uz davno by predsa s nim neboli. Mas este stastie, ze ta netahala za nos roky, aj to sa niektorym stava.

Sokky

Vôbec nepremýšlam nad tým vďaka takejto reakcií čo som vlastne dostal že baba čo je štastná lebo ho podvádzala a on vlastne aj ju..... ide mi iba o to že toto je až moc sila pre mňa a je mi jej ľúto normálny človek a čo by som v pohode akceptoval asi najviac by bolo že ukončí to somnou a nájde si normálného ani nie mňa vtedy by som akceptoval aj to kamaráctvo.... ale toto je fakt že sila, ešte ku tomu keď sa ma pýtala prečo som ju urazil že sa správam ako 18 ročný fagan bolo mi to jedno lebo vedeľ som že podľa toho čo jej ide s huby mi celú tu dobu vlastne klamala čo ma ale ranilo bolo že mi povedala že kľudne aj kebyže vyvraždím jej celú rodinu a blízkých tak jej to bude jedno čím ma považovala za vraha a eśte že či jej nejdem prije..... Tak ako sorry ale ja som nikdy babe neublížil fyzicky

kafe

sokky, som rada, že to dobre dopadlo a spravaš sa ako človek rozumny, nie ako kus vechťa. Veľa zdaru prajem a nejaku milú, sladkú, chrumkavú babu k tomu :)

Maoam

Sokky: hladaj babu s takymi prioritami a potrebami, ake mas aj ty, babu stalu, vyrovnanu, hlavne NEZADANU a taku, ktora vie, co chce a nema rozbehnute popri tebe paralelne ine vztahy

vnimaj a davaj na svoje vnemy aj intuiciu, pouzivaj rozum a velmi dobre pozoruj a pocuvaj...

nedaj sa balamutit, hlad na CINY, nie na reci

ak ti niekto opät bude tvrdit, aky je jeho partner strasny a ako trpi vo vztahu, ale nerozide sa, je iste, ze vsetko je inak

presne tak, ako aj tu

bud len rad, ak by sa aj rozhodla pre teba, mohla by ti urobit to iste neskor a odkopnut ta pre ineho alebo by sa po case vratila k tomu 'strasnemu monstru exovi, ktory jej zaplatil dovcu v Egypte'

a vyberaj si baby, ktorym vadi, ak ten ich sexuje s inou, tejto to zjavne nevadi...

zvys svoje poziadavky, prever svoje kriteria, toto ber proste ako velmi potrebnu skusenot do buducnosti