chudnite s rozumom!

Príspevok v téme: chudnite s rozumom!
minkusik

Ja som prave dobanovala kvoli diete.donicila som zaludok.Vobec som nejedla,cvicila som jak blba.Presne po roku sa objavili prve priznaky moje blbej diety.chodim po roznich vysetreniach a nemozu mi zistit co mi vlastne je.Mam uplne doniceny zaludok,mam velke bolesti,a teraz neviem co mam robit.Az neskoro som si uvedomila co som porobila.Stacilo malo,trebalo mi obmedzit prisun sladkosti.a nie prestat jest.radim vam dobre,vykaslite sa na dietu,a zacnite sa stravovat rozumne.

poliewoocka

Dietujte tak,aby vam to vydrzalo cely zivot.Ak s tym prestanete,pride jojo efekt.Organizmus sa zacne z toho dietneho soku spamatavat a zacne si robit zasoby PRE ISTOTU a priberiete este viac.Skuste obmedzit prijem sladkosti,nocnych navstev chladnicky,nakupujte potraviny len ked nie ste hladni,pred jedlom sa napite veeelllaaa cistej vody,naberte si menej-hlad ma velke oci.Nepite sladene napoje.Vela stastia

agina

Uplne prestat jest to je riadny extrem. Treba jest vsetko, ale s mierou, alebo vo vhodnych kombinaciach.To aky mudrlant ti poradil dietku a´la Cica nezer???

Summer_

Mas uplne pravdu.... :( ale ked to je take tazke ... 100x si poviem uz dost ved sa nechcem uplne znicit ale... :(( asi je to silnejsie ako ja...