Priateľkin mužský odtien hlasu - vadí mi to

Príspevok v téme: Priateľkin mužský odtien hlasu - vadí mi to
boyfriend

Zdravím všetkých,
pred necelými dvoma mesiacmi som spoznal cez kamošku jednú babu. Celkom pekná baba, blonďatá, aj telesne sa mi páči rici cici aj povahovo môže byť aj keď mi na nej vadí, že sa občas vulgárne vyjadruje, ale ktorá dnes sa tak nevyjdruje však. Ale chcel som o inom. A to, že bola mi sympatická keď držala jazyk za zubami, ale keď začala rozprávať tak ma zarazil dosť jej hlasový prejav. Narovinu poviem, že má hlasisko ako chalan. Taký mužský nádych hlasu, hovorí sa tomu prekúrený hlas. Proste ako by bola preoperovaný chalan. Nepáči sa mi. Vyzerá to ako tí transvestiti čo majú telo ženy, ale hlas im zostane ako chlapovi. Ja neviem prečo to má takto, ale odvtedy sa mi znepáčila a neviem ako jej to povedať že takú ju nechcem s tým chalanskym hlasom. To mi na nej vadí, ja chcem dievča/ženu, ktorá má hlas normálny ženský a nie také čudo. Neprejavuje sa to u nej vždy len v určitých úsekoch reči. Neviem či má nejaké ochorenie, hľadal som na webe a jedine čo mi z toho vzišlo je že buď je na príčine štítna žľaza alebo veľa mužských hormónov či ochorenia hlasiviek. Je pravda, že dosť fajčí a pije občas už od 14 začala, tak žeby toto bolo na príčine? Ja neviem ani prečo vám to píšem, ale uvažujem že jej dám kopačky lebo aj kamoši sa mi smejú že chodím s mužatkou alebo že ona je v skutočnosti preoperovaný chlap. Jej vek je niečo okolo 30 nebudem upresňovať bližšie. Ja viem teraz ma tu skritizujete, že také blbosti mi vadia a bla bla, ale mne to vadí dosť. Kamoška mi ju dohodila lebo ja som sa jej páčil aj ona mne troška, ale ten hlas... no hrúza na taká babu. Má to z toho, že fajčí alebo aj Vďaka

ElPacho

LMarika má pravdu. A znakov ako spoznať preoperovaného chlapa je viac:
- mužská lebka
- mužská panva
- neprítomnosť menštruácie
- ...

stipkasoli

Ja nezna tenky vysoky hlas ani zensky a muzsky uz vobec nie aj strednej vysky muzsky mi vadi.len hlboky hlas aby dunel to mi je sympaticke nech to ma vahu ked sa ozve nech sa aj steny zatrasu.neznasam vysoke hlasy ani zenske a ked mua ho tenky uz on ho nemam zaujem.moja dneyer je utla mala a ma hruby hlas hlboky ja podobne to mi je sympaticke.

5.5 elsa

jednoducho sa s ňou rozíď a nemusíš to riešiť veľký záujem o ňu zrejme nemáš ako píšeš to neznamená že keď ti ju kamarátka dohodila tak s ňou musíš byť nájdi si vhodnú partnerku ktorá ti bude vyhovovať podľa tvojich predstáv aspoň čiastočných dokonalá žena neexistuje ako ani muž žiadny nie je dokonalý...

Sejla

No veru aj ja som si podľa vyjadrovania myslela, že máte obaja 15, max 16 rokov a potom čítam, že 30. Že pije a fajčí ti nevadí, ale že má v určitých úsekoch reči hrubý hlas ano. Teda, neviem čo na to povedať... ale keď o nej takto píšeš, nechápem čo vlastne riešiš, evidentne sa ti nepáči, nikto ťa nenúti s ňou niečo mať..

nagr

mne je na grc z toho co si tu vsetko popisal. vydava to o tebe velmi nepekne svedectvo. nech je uz baba aka chce, nech je to aj zeno-chlap, je to jej vec. ale ty s tvojimi preferenciami (blondyna, prsia, zadok...) no chlapce, ty mas najviac 15 rokov. aj to by som pochybovala, uz aj 15-rocni su zrelsi v nazoroch ako ty. jej by bolo pre teba skoda, muzsky hlas nemusi byt na zene prijemny, ale aj to je diskutabilne, lebo taky zastrety hlas moze byt aj sexi.
dufam, ze uz ste sa rozisli a hladas si seberovnu - hlavne s nizsim IQ aby ste si sadli. urcite by mi na nej vadil chlast, cigarety, vulgarne vyjadrovanie a sposob zivota. ale nie zafarbenie hlasu.

mirap

Mne zas vadi ze moj priatel je zozensteli ako buzerant ani sa nezaujima o hokej futbal a je zatazeny na zadok a analny sex takze sa ho chystam kopnut do zatku.ked je buzerant nech si hlada seberovneho buzika a ten jeho pritenky hlas ako vykastrovany kohut ktory kikirika.takze o takych nemam zaujem

Iveta Michael

boyfriend

ja by som od nej šla hneď aj z iných dôvodov,podľa toho čo si opisoval...

... vážne si myslíš,že nemáš na lepšiu,milšiu,inteligentnejšiu a možno i krajšiu babu? :)

Agnes989

Sa hrozne nechas ovladat kamaratmi, tipovala by som ta na nejakeho nevybuereneho tinedzera, ale ked pises, ze ona ma okolo 30, ty budes mat asi tiez podobne. Tak najskor sa ti pacila, ma rici cici je blondinka a az ked sa ti chalani zacnu smiat ze ma hlas jak transexual tak uz ju zrazu nechces? Chodis s nou ty alebo tvoji kamosi? Vo vztahu by ste si mali vyhovovat vy dvaja, nie je dolezite, ci sa tvojim kamosom paci jej hlas alebo co, si totalne nevyzrety, chod radsej na diskoteku a riadne sa spi a zhul, to je zrejme jedine tvoje hobby hoci uz mas 30, mentalne si sa zasekol tak na 16-stke.