Priateľkin mužský odtien hlasu - vadí mi to

Príspevok v téme: Priateľkin mužský odtien hlasu - vadí mi to
boyfriend

Zdravím všetkých,
pred necelými dvoma mesiacmi som spoznal cez kamošku jednú babu. Celkom pekná baba, blonďatá, aj telesne sa mi páči rici cici aj povahovo môže byť aj keď mi na nej vadí, že sa občas vulgárne vyjadruje, ale ktorá dnes sa tak nevyjdruje však. Ale chcel som o inom. A to, že bola mi sympatická keď držala jazyk za zubami, ale keď začala rozprávať tak ma zarazil dosť jej hlasový prejav. Narovinu poviem, že má hlasisko ako chalan. Taký mužský nádych hlasu, hovorí sa tomu prekúrený hlas. Proste ako by bola preoperovaný chalan. Nepáči sa mi. Vyzerá to ako tí transvestiti čo majú telo ženy, ale hlas im zostane ako chlapovi. Ja neviem prečo to má takto, ale odvtedy sa mi znepáčila a neviem ako jej to povedať že takú ju nechcem s tým chalanskym hlasom. To mi na nej vadí, ja chcem dievča/ženu, ktorá má hlas normálny ženský a nie také čudo. Neprejavuje sa to u nej vždy len v určitých úsekoch reči. Neviem či má nejaké ochorenie, hľadal som na webe a jedine čo mi z toho vzišlo je že buď je na príčine štítna žľaza alebo veľa mužských hormónov či ochorenia hlasiviek. Je pravda, že dosť fajčí a pije občas už od 14 začala, tak žeby toto bolo na príčine? Ja neviem ani prečo vám to píšem, ale uvažujem že jej dám kopačky lebo aj kamoši sa mi smejú že chodím s mužatkou alebo že ona je v skutočnosti preoperovaný chlap. Jej vek je niečo okolo 30 nebudem upresňovať bližšie. Ja viem teraz ma tu skritizujete, že také blbosti mi vadia a bla bla, ale mne to vadí dosť. Kamoška mi ju dohodila lebo ja som sa jej páčil aj ona mne troška, ale ten hlas... no hrúza na taká babu. Má to z toho, že fajčí alebo aj Vďaka

MultiLevel

A? Tak ked sa ti toto zda ako prekazka, tak co riesis? To ked ti niekto niekoho dohodi, tak musis s tym clovekom zakonite chodit? Ved tak ostante priatelia, casom zistis, ci k nej nieco citis alebo nie.....A ci ti hlas bude aj nadalej prekazat. Neviem ci riesit kraviny, ono, aj hlas je dost dolezity....pretoze tiez viem urcit, ci sa mi niekoho hlas paci alebo nie. Skor ma zaraza sposob akym to riesis. Ved s nou nechodis, tak ti to moze byt jedno, nie?