Pancreatin (Solgar) - otazocka na RNG

Príspevok v téme: Pancreatin (Solgar) - otazocka na RNG
dada009

Zdravim p. RNG, v niekorej vasej rade som sa docitala, ze na precistenie tela odporucate Pancreatin:

\"Super enzyme je s kyselinou, tj je urceny na zlepsenie travenia.
Na cistenie tela je lepsi a silnejsi tento entericky pokryty, aby sa nespotreboval na jedlo v zaludku a neznicil kyselinami
-odkaz odstránený-- … l&ic=1
Davka az 2 x 2 tablety, co je ekvivalent az 12 gramov pancreatinu\"

no vsade citam, ze je to zamerane na zle travenie, s ktorym ja problemy vobec nemam. Oplati sa mi ho vobec brat (uz som si ho objednala a zaplatila spolu s dalsimi pripravkami, kt. odporucate ako napr. serapeptoza, oregan.vytazok atd. na zapaly, s kt. mam problemy), ma vobec aj ine ucinky ako uprava travenia, lebo to nie je moj problem, mam tazkosti s chron, zapalmi a bolestmi? Vdaka za info

RNG

Kto ma dobre travenie a dostatok enzymov v tele, nemoze mat zamorene telo.
Zamorenie roznymi latkami v tele sposobuje zapaly Mozu to byt nedotravene/nedokonale rozlozene latky, alebo produkty roznych mikrobov a parazitov.
Mikroby a parazity treba potlacit a telo precistit enzymami, ktore sa nesmu spotrebovat na jedlo, a preto ich beries alebo na prazdny zaludok, alebo entericky pokryte, co sa rozpustia az v crevach , kde sa ich znacna cast absorbuje do krvi.