Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Exception

drwoomek>>
Never tomu, ze podmienky budu ako v BA. Sme na Slovenku a tu plati:Na bohatych maly bic a na chudobnych zase velky bic.Bol som konzultovat aj v Procare. Mohol som o tom napisat ale radsej nie Procare predsa vlastni Penta. Ked pojdes na prvu konzultaciu tak ziadaj detailny rozpis financovania zakroku aby si vedel za co a kolko budes paltit. Ja som sa rozhodoval podla pristupu lekara k pacientovi.

drwoomek

No nie je to zlý napad s tym stretkom, ja idem do Procare do Kosic, ale v podstate podmienky budu tie iste ako v BA

Exception

Som 10dni po operacii. Je to ovela lepsie ako predtym, uz len cakat kym to odpuchne a stiahne koža.

drwoomek>> drzim palce, chcelo by to urobit nejake stretnutie s ludmi z kosic, ktory boli na operacii. Pred operaciou som bol s danielKK dost mi pomohol a poradil. Daniel vdaka. Navrhol urobit nejake stretnutie s scootym, tebou alebo niekym kto mal/ma tento problem v ramci KE,PO. Je nas dost vela ale len malo ludi napise na forum aj ked je to relativne tajne.

peeticek

vahavy - sorry ze tak neskoro..

nebol to ziaden problem - mal som robenu len jednu stranu a ten obvaz, takze som to len trosku odklopil, namazal, chvilu pockal a zas prikryl

drwoomek - KONECNEEEE!! :):)
drzim palce..

pre ostatnych - sadnut na prdel a precitat minimalne poslednych 50str diskusie - je tam vsetko co sa furt dokola vypytujete!

p.

drwoomek

Dnes som volal do Procare, som objednany priamo ku plastickemu chirurgovi o tyzden, ten mi povie ake mi treba vysetrenia a urobia mi ich priamo tam, vraj sa za nich neplati ani, zaplatim iba za cely zakrok a dokonca cast preplaca poistovna.

janiik

prípadne ak niekto viete tak vypiste aj dalsie vysetrenia teda sono a urologicke vysetrenie na ktorych klinikach ste absolovali a kolko vas to stalo dakujem

janiik

zdravim prosim Vas viete mi niekto povedat kde v BA sa da absolvovat endokrinologicke vysetrenie? moze byt aj sukromna klinika dakujem

blabla

chcem sa opytat tych co boli na operacii-boli ste v statnom alebo sukromnom zariadeni ? Prip. ktore je lepsie,dik.

vahavy

Peeticek prosim Ta , vravis ze si si to daval aj 6krat denne, ale nerozumiem, co ty si nenosil tu kompresnu vestu?