Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

peeticek

vahavy - sorry ze tak neskoro..

nebol to ziaden problem - mal som robenu len jednu stranu a ten obvaz, takze som to len trosku odklopil, namazal, chvilu pockal a zas prikryl

drwoomek - KONECNEEEE!! :):)
drzim palce..

pre ostatnych - sadnut na prdel a precitat minimalne poslednych 50str diskusie - je tam vsetko co sa furt dokola vypytujete!

p.

drwoomek

Dnes som volal do Procare, som objednany priamo ku plastickemu chirurgovi o tyzden, ten mi povie ake mi treba vysetrenia a urobia mi ich priamo tam, vraj sa za nich neplati ani, zaplatim iba za cely zakrok a dokonca cast preplaca poistovna.

janiik

prípadne ak niekto viete tak vypiste aj dalsie vysetrenia teda sono a urologicke vysetrenie na ktorych klinikach ste absolovali a kolko vas to stalo dakujem

janiik

zdravim prosim Vas viete mi niekto povedat kde v BA sa da absolvovat endokrinologicke vysetrenie? moze byt aj sukromna klinika dakujem

blabla

chcem sa opytat tych co boli na operacii-boli ste v statnom alebo sukromnom zariadeni ? Prip. ktore je lepsie,dik.

vahavy

Peeticek prosim Ta , vravis ze si si to daval aj 6krat denne, ale nerozumiem, co ty si nenosil tu kompresnu vestu?

peeticek

2-3 tyzden po operacii sa mi zda, takze smelo do toho. Zo zaciatku som sa bal, tak som si to nanasal prstom a nie priamo z tycinky, ale po 2tyzdnoch som to robil normalne, kedze sa to rychlo hojilo.

Denne to treba davat 6-7krat, takze som to nosil so sebou a kazde 3hodky som natieral.

@drwoomek - zdvihni telefon, objednaj sa u Karovicovej v BA, lebo to urobim za Teba! :)

vahavy

Pre Drwomeka:

mal som obojstrannu a ked to otvorila Dr. tak povedala, že iba tuk, žlazu som tam nemal.
Ta cena je 400€ no a bol som v BA dokopy aj s operaciou, stehmi, prebalovani 3krát co je v mojom prípade cca 100€ na benzín.

Otázka pre Peeticek:

Prosím Ta kedy si si zacal davat na jazvy ten PROSIL? ja som od operacie 3 tyzdne, uz by som mohol?

Chlapci a radim Vam ze ak je mozne tak sa dajte operovat v zime, lebo neviem si predstavit nosit tu vestu, alebo v mojom prípade elastický obvaz niekedy v lete ked je 30stupnov. teraz je zima ale mne to uz pekne lezie na nervy, ale musim vydrzat...