Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

peeticek

2-3 tyzden po operacii sa mi zda, takze smelo do toho. Zo zaciatku som sa bal, tak som si to nanasal prstom a nie priamo z tycinky, ale po 2tyzdnoch som to robil normalne, kedze sa to rychlo hojilo.

Denne to treba davat 6-7krat, takze som to nosil so sebou a kazde 3hodky som natieral.

@drwoomek - zdvihni telefon, objednaj sa u Karovicovej v BA, lebo to urobim za Teba! :)

vahavy

Pre Drwomeka:

mal som obojstrannu a ked to otvorila Dr. tak povedala, že iba tuk, žlazu som tam nemal.
Ta cena je 400€ no a bol som v BA dokopy aj s operaciou, stehmi, prebalovani 3krát co je v mojom prípade cca 100€ na benzín.

Otázka pre Peeticek:

Prosím Ta kedy si si zacal davat na jazvy ten PROSIL? ja som od operacie 3 tyzdne, uz by som mohol?

Chlapci a radim Vam ze ak je mozne tak sa dajte operovat v zime, lebo neviem si predstavit nosit tu vestu, alebo v mojom prípade elastický obvaz niekedy v lete ked je 30stupnov. teraz je zima ale mne to uz pekne lezie na nervy, ale musim vydrzat...

drwoomek

Vahavy - no ja som z Kosic, a ktej sume, myslel som malo ako zrovnajuc tych sum co tu hadzali ostatni okolo 1000€, mal si gynekomastiu na obidvoch stranach alebo si mal len pseudo, ja chcem ist na operaciu do Procare, snad to bude stat aspon priblizne takto, momentalne obiehavam vsetky vysetrenia

Martinn

Caute mam asi gynekomastiu na pravej strane...ale mam tam len hrcu je cca 3-4 cm velka.Mam ju uz dlho je aj nejake ine riesenie ako operacia ma niekdo skusenost iba s takouto hrckou? vybarli by mi to len lokalne? PROSIM PORADTE......PROSIIIIIIIIIIIIIM

vahavy

pre Drwomek

neviem či malo, ale platil som 400€
k endokrinologicke som chodil v partizánskom, zalezi odkial si...

pre tajneho

skus zistit o co naozaj ide. pomoze Ti p. Vladimir Balint, na nete najdes kontakt urcite.je to psychotronik (okrem ineho).

matiasb

Dobrý deň mám 16 rokov a mám tiež problém s väčšími prsiami neviem či sa jedná o gynekomastriu lebo mna prsia nebolia ale mám ich zväčšené od tuku neviem či mám ísť za doktorom alebo to odstránim cvičenim už ma nebaví celé leto chodiť v tričku a hambiť sa za svoje prsia začal som aj cvičiť prosím vás poradte mi

Exception

vahavy>>

Vdaka za postup operacie.Inak dobra cena nme bolo povedane ze nejakych 800E dufam ze sa ta cena rapidne nezvisi. Uz len cakam na vysledky z endokrinologie.Chcel by som ist na operaciu koncom marca dufam stihnem vsetky vysetrenia.