Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Kusko

Peeticek:
V prvom rade díky za odpoveď!:-)
Druhú mám perfektnú..prakticky absolútne nevidno rez ani jazvu..zajtra idem volať chirurgovi,nech sa mi na to pozrie..keď budem u neho vypítam aj tie fotky a dám ich sem :-) Inak už som začal aj robiť kliky..nech sa mi to trochu sformuje..robili mi to 23.11.2011 a už ani neviem,že som mal nejaký zákrok,takže super!

peeticek

@Kusko
trvalo asi 2mes.kym sa to prepadnutie upravilo. Tiez som bol nervozny, ale je to uplne v pohode. Jedine kedy ju mam preladnutu je ked zdvihnem ruku. Tam kde je zlaza je bradavka zarovno kozou resp.trochu nad, kedze tu druhu nemam, tak ten priestor nema co vyplnat a je to pod urovnou koze - inak je uplne superplocha :).

Prosil som pouzival len jeden - vydrzal mi asi 2mes. Ked budes mazat rez na obidvoch tak ti vydrzi mesiac. Daval som to tak 5-6 krat denne (otazka par sec.). Jazva sa zjemnila a opticky viac splynula s okolim /super vec, len drahsia.

Som zvedavy na foto :)
Tu druhu mas ok? Nevladnuta? Jazva ok?

P.

drwoomek

Exception - tak ja uz nemam pravo ist na prvu konzultaciu uz len ked priamo na vysetrenie a musim platit, a to v tej cene je aj lokalka alebo celkova?

Exception

V Procare by ma to malo stat priblizne 675€ ale to je bez vesty. Presnu cenu sa dozvies na prvej konzultacnej navsteve. Odpoved som dostal z pzs@procare.sk

Exception

No zvazujem medzi Procare Dr.Hudakova,celkova anesteza a Portamed MUDr. Viliam Jurášek, lokalna. Neviem sa rozhodut kde mam ist. Bojim sa komplikacii a aj vysledku.

Kusko

Pre peeticek:
Čau Peeticek.Som mesiac a pol po operácii a v prvom rade chcem povedať,že s výsledkom som veľmi spokojný!Odporúčam všetkým...Chcem sa ťa len spýtať na ten Prosil.Jednu bradavku mám toťiž stále prepadnutú a mám na nej aj mierne zhrubnutú jazvičku?Ty si bol ako na tom?Teraz si tam dávam nejaký ContraCtubex gél asi týždeň,no zatiaľ,bez zmeny..ten Prosil je dobrý?Ďakujem za odpoveď.S pozdravom Kusko!