Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

Kusko

Chalani dám fotečky,jasné,ale až v januári,lebo predtým nemám..(veď načo by som fotil tú hrôzu)...má ich môj chirurg,on to totiž celé fotil a dokumentoval a v januári mám íst na kontrolu,tak ma zase odfotí a budem mať aj pred,aj po...len neviem jak sa sem tie fotky zdieľajú..dajte návod..

Joker11

Chlapi, mohli by ste dat nejake fotky. pred a po. fakt je to taky problem?
Ku anesteze. Ze ci lokalna alebo celkova. Hovoeil som o tom s jednym plastickim chirurgoma hovoril ze vysledky su lepsie pri celkovej anesteze ( bavili sme sa o pseudo gynekomasii, cize o odsati tuku) Pretoze pri lokalnej vas musia tu oblast napichat anestetikom a skresluje to cely tvar a teda chirurg poriadne nema uplne dobry prehlad kolko treba odsat.
Inac ako sa k vam spravali v jednodtlivych nemocniacciahc?
Inac nebolo by odveci zalozti taku secret skupinu aj na FB?

Kusko

Chalani ja som z juhu a robili mi to v Malackách.Tam som dal odkaz v predchádzajúcom bloku..Dal som za to takmer presne 1000 Evri,ale nebanujem a k tej úplnej anestéze sa vyjadrujem z mojej osobnej skúsenosti pozitívne..Nemal som s tým žiadny problém,skôr som sa bál tej lokálnej..

Peeticek

Realista - ber vzdy lokalnu ak je co i len trochu mozne!!!
Omnoho mensie riziko, zataz pre organizmus a prakticky hned domov.

Zakrok neboli, len citis taky tlak ked nieco robia - je to pohoda.

P.

drwoomek

Kusko a ty si nebol operovany v kosiciach? ja sa chcem radsej dat operovat doma, teba to na kolko vyslo?

xxffxx - kde si bol operovany a za kolko?

Kusko

No veď som ti vravel woomek,že endokrinológ aj mne povedal,že tam nič nemám,ale to nerieš..proste potrebuješ od neho papier,že ťa vyšetril a hotovo..len si zákrok cvakneš sám...ale viď. prípad xxffxx tak si to daj radšej urobiť poriadne nejakému odborníkovi.Cvakneš za to len raz,ale máš to na celý život,tak nech je to poriadne..ja som z juhu a robili mi to tu:www.esthemed.sk

realista

chcel by som sa Vas spytat ci je lepsia lokalna alebo celkova anesteza,lebo celkovej sa dost bojim jednemu chlapcovi u nas robili zakrok v celkovej a uz skoro 5 rokov je v bdelej kome a bolo takych aj viac pripadov tak sa dost bojim,comyslite??

drwoomek

Pre Kusko a xxffxx:

No ja chodim ku endokrinilogovi uz asi 2 roky a vzdy mi hovori ze mi to zmizne ale teraz sa k nemu objednam a ho poslem do teplych. Bud ma odporuci alebo pojdem sam. Som tiez z Kosic, boli ste operovani v Procare ci niekde inde? Kolko Vas to vyslo?