Ako mám pribrať? Mám 16 som chalan

Príspevok v téme: Ako mám pribrať? Mám 16 som chalan
Pribrať!

Caute. Ja už fakt neviem čo mám s tým mojím trávením robiť. Jednoducho ja zjem asi 3 krát viac ako zvysok rodiny, jem strasne vela kalorických vecí, dokonca aj cvičím, posilnujem, no stále som chudý! Mám 16 a mám 63 kg! Nie že by som bol nejak chudsí oproti mojim spolužiakom, v triede nás je vela čo maju okolo 63 kg. Ale ja sa cítim tak slabý! Ked sa pozriem na tých dospelých 30-ročných čo si proste večer daju čosi kalorické a do rána hned priberu! Ja chcem tiež mať 90 kg! Ale ako? Viem že časom určite priberem, ale ja nechcem 10 rokov čakať kým budem normálny! Ja chcem byť už teraz postavou ako dospelí! Cítim sa oproti tým starsím taký slabý! Jednoduchož iadny uspech! Ja fakt neviem čo mám robiť! Prečo nepriberám? Ja sem-tam čo to priberem, ale je to málo! Keby som mal aspon o 20 kg viac! Meriam okolo 177 cm, viem že to zas nie je kritické tá váha vzhladom na môj vek, ale ja jednoducho chcem byť silný! Chcem mať silu! Chcem mať svaly! Ja chcem mať 90 kg! Ako mám pribrať? Skusal som vsetko... Ocenil by som keby sa nasiel niekdo, kdo mal podobný problém, a ako ho vyriesil.

doubledog

aj cvicenie, aj priberanie je skor beh na dlhu trat.
necakaj vysledky za mesiac.
predpokladam, ze si si cital nejake clanky o objemovom treningu, tam mas plno dobrych rad.

Pribrať!

Dr.Ener, tak poriadne cvičím asi mesiac, ale predtým som furt cvičil ako-tak, akože myslím že z toho cvičenia predtým by som mohol mať aspon zopár kg naviac, ...
Dufam že o rok to už bude lepsie ked cvičím teraz viac, a cvičím dosť, poslendu dobu s činkami a inými strojmi, s valstnou váhou sa tak nenamáham...
Doubledog, tebe sa to hovorí, ale vies jaké je to pre mna, ten pocit, že taký slabsí oproti ostatným dospelým budem este kolko? Možno 10 rokov!!!! Ja to neznesiem, vsak existuju aj 16-ročný čo maju aspon 80 kg, prečo ja nie som jeden z nich!!

doubledog

na tvoj vek a vysku mas v pohode hmotnost. nie si dospely, tak sa s nimi neporovnavaj.
nesnaz sa to moc nasilne menit, mozes si uskodit.
ak mas vyzivnu stravu a aj tak z nej nepriberas, tak si uz moc nepomozes.