Plesaty a 23r.

Príspevok v téme: Plesaty a 23r.
Bruce

Ahojte.
Posnazim sa v kratkosti. Este pred mesiacom som mal vlasy na rozdavanie. Teraz uz nemam. Vlasy mi padaju len z temena rovnomerne, ziadne kuty ani podobne veci tomu nepredchadzali. Je to proste pre mna sok. Je viac ako pravdepodobne ze nenarastu spat.
Ja tu ale nechcem riesit to, preco, ako to zvratit atd... To som uz riesil a stale riesim.
Chcel by som od vas nejaku podporu, alebo nazor na plesatych ludi, hlavne ako to vidia dievcata atd.. Ja mam 23, vzdy mi hovorili ze som pekny, s dievcatami som problem nemal (ale nie som z tych namyslenych chlapcov ktori zjedli cely svet)... Vzdy som sa bral skromne a hlavne som si to o sebe naozaj nemyslel. Moja postava je stihla, chuda, cize hola hlava sa mi nehodi ako nejakemu neonacistovi alebo nasypanemu kulturistovi.
Mam velke depresie. Vela ludi ma depresie ked im odchadzaju vlasy roky a nevedia si rady, nie to takato rychla zmena. Schovavam sa doma, nekomunikujem s ludmi...
Caka ma posledny rok na vyske, mam pocit ze to nezvladnem zkrz tie depresie. Prvy tyzden v skole za mnou a ani neviem co sa tam dialo, myslou som uplne inde.
Viem ze su OMNOHO horsie veci, a taketo \"rady\" mi moc nepomozu. Aj toto je tazke a dokym to niekto nezazije, nepochopi.

Dakujem vam

Slobodna

Ja som zase nemyslela fúzy ako mrož a bradu po kolená :) ale ten sopeľ bol fakt dobrý :))
Mňa to vždy tak príjemne pichalo :)

ivana456

Pre mna su brada a fuzy fuj. Tolerujem ich, ak zakryvaju jazvy a podobn.

Svojho casu mal bradu a fuzy moj manzel. Joooj, zle casy to boli. V zime mal na fuzoch obcas len vyzrazany dych a obcas kvapky soplov. Uz letma pusa v zime bola otrasna: na brade aj fuzoch mal v zime furt mokro, celu ma omokril... Nedychat nebol ochotny. Nastastie, ten rapel mu netrval dlho a oholil sa.

ivana456

Plesina je vizitka testosteronu a mne sa zda byt sexy. Samozrehme, bez fuzov a brady.
Ale ak si o vlasy prisiel rychlo a naraz, potrebujes komplexne interne vysetrenie. Nemusis byt chory, ale ktovie .. cert nespi.

xXx123

LMarika: Chodíš tu na fórum radiť, ale v reále si tomu chlapcovi neporadila. Čo si sa s ním nedala do reči, taktne neporadila mu, ale všetky sa na takých divne dívate a rob9te si posmešky. Mladý chalan si chce založiť rodinu, od každej dostane po držke a ako vás poznám v takýchto prípadoch dosť nechutným spôsobom. Pritom ten chalan nemá žiadnu vážnu chybu, mohol byť kľudne vzorným manželom na celý život, postupne by narástol, nabral sebavedomia keby jedna z vás chcela. Radšej dáte šancu sebavedomým gamblerom, alkoholikom, feťákom, násilníkom a tých sa snažíte márne prevychovať. Ako roky idú potom sa čudujete kde sa stratili pravý chlapi, prečo sa nechcú ženiť, atď. ... v konečnom dôsledku si za to môžete sami. Je to podobné ako keď psovi, ktorý zacíti hárajúcu suku vždy silno tresnete po ňufáku ... zafunguje Pavlov reflex a časom sa naučí daný pach ignorovať. Presne tak to dopadne aj s tým chalanom. Radíš mu tu blbosti - parochňa, vieš ako ten prechod vidno? Transplantácia - dá za to majlant a výsledok na zaplakanie - riedke vlasy ako chlpy na ruke. Dokázala by si chodiť s chlapov v parochni, alebo s divnými riedkymi vlasmi vzadu na hlave s veľkou jazvou po operácii? Odpoveď znie, nie a nie.

xXx123

Bruce: Máš silnú AGU a tú nezastavíš. Budeš sa musieť s tým zmieriť a celkovo zmeniť. Šampón už nikdy nebudeš. Ak si chudý, budeš to musieť zmeniť, chudý a bez vlasov vyzerá smiešne. Ak si bol sympaťák s vlasmi, tak budeš sympaťák aj bez vlasov. Ak to s vlasmi nebolo nič moc, tak bez vlasov to bude vyzerať ešte horšie. Budeš musieť hrať drsňáka, oblečenie športová elegancia, vlasy nakrátko a hlavne nabrať svaly. Aj tak sa nájde plno žien, pre ktoré to bude fuj, fuj. Ale Tebe stačí jedna ...

Zvonodrozd

som na tom podobne...kúty a poloplešaté temeno...trvalo mi to kým som sa s tým zmieril, navyše mám typ tváre že holá hlava mi vôbec nepristane...mne pomohlo jediné...jedného dňa som si povedal, že už nemá zmysel sa preto trápiť ďalej, lebo prídem o vlasy úplne a v rekordne krátkom čase, toť môj liek : začal som si robiť z toho pred ľudmi srandu