Viete mi niekto pomôcť?Ako nájsť človeka?

hladám

Prosim vas ak dietatko zomrie hned po porode tak mamicka doatane umrtny list?? Lebo takto,,zomrela moja sestricka,,
Mamina nedostala umrtny list,ani jej ju neukazali. Mama dtale tvrdi ze ona zije.ze jek ju zobrali. Myslite ze by sa dala nejako najst (ak by zila), sme jednovajecne dvojicky.(som citala ze maju rovnake DNA),dakujem za kadzu odpoved

Werona11

Angelina7777 ale ja potrebujem s ním hovoriť čo najskôr takže na myslenie čas nie je ):
Ale ďakujem za radu a video si pozriem (:

Werona11

Karolinka122 dakujem zajtra skúsim len už mám stres aby pochopili čo od nich chcem :D A je to veľké mesto 1 800 000 obyvatelov tak uvidím že koľko ich nájde.A nebudú mať s tým problém mi dať tel.č alebo adresu toho človeka??

Angelina7777

to takto nenajdes. musis intenzivne mysliet na to ako sa stretnete a on sa Ti sam ozve tak do cca pol roka.
mne sa tak ozval clovek, o ktorom mi tvrdili ze je uz davno mrtvy.
potom sa mi este dvaja ludia z minulosti tymto sposobom ozvali, takze to uz nie je nahoda, ked to 3x vyslo, ale trvalo to dlhsie ako polroka.
pozri si aj na youtube video Prani se plni

karolinka122

zavolaj na telefonicke informacie v danej krajine,cislo si vygoogli , mozno ti to povedia aj na nasich infolinkach mobilnych operatorov a povedz udaje ake vies a uz len dufaj, ze ak je to velke mesto, nenajde tam 20 ludi s rovnakym menom..to by si musela obvolat vsetkych...