Neverim si v posteli

Príspevok v téme: Neverim si v posteli
TonkoRem

Moj problem je nasledovny. Ako vacsina muzov mam aj ja problem s predcasnou ejakulaciou. Teda aspon vacsina mladych muzov, ktori so sexom zacinaju. Ale ja so sexom nezacinam. Uz niekolko rokov mavam sex s priatelkou. A ako to bolo na zaciatku, tak je to aj teraz. Nevydrzim velmi dlho. Niekedy sa zadari dlhsie, ale nesmiem sa nejak moc hybat, len take pomalsie pohyby. Som si vedomy, ze priatelka tolko potesenia z toho nema, ale snazi sa ma utesit, ze jej to neprekaza, lebo jej to dokazem vynahradit rukou/ustami. Ale mne to nestaci, necitim sa ako chlap. Viem, chlap sa nehodnoti podla vykonu v posteli, ale rozumiete mi. Ja som rozmyslal, ze by som navstivil doktora, aby mi predpisal dajake lieky, cital som, ze antidepresiva su vhodne na taketo problemy. Ale neviem, ked pocujem slovo antidepresiva, predstavim si cloveka s dusevnou poruchou a obavam sa, aby som nejak "nezosalel" z tychto tabletiek. Mate niekto skusenosti alebo vedeli by ste mi nieco lepsie poradit? Doplnim, ze honenie tiez nejak nepomaha. Mozem aj kazdy den a nic.

hulalq

Neviem ti poradit ale aspon ta pochvalim,, je hrozne pekne, ze beries ohlad aj na uspokojenie svojej priatelky a nie si ako niektori sebci, co sa len spravia a,neriesa nic dalej,,, ah, velmi mile od,teba to je