Priateľ mi pri hádke povedal aby som zomrela

Príspevok v téme: Priateľ mi pri hádke povedal aby som zomrela
kacena0096

Dnes ráno sme sa s priateľom veľmi pohádali kvôli peniazom.Začali sme si postupne nadávať a kričať po sebe.Potom sa obliekol a odišiel.Pri odchode mi však povedal, budem citovať "Zdochni ty p.ča sk.rvená"
Veľmi ma to zranilo :(.Som sklamaná plačem.Neviem čo mám robiť.Ako by ste v takejto situácii reagovali vy?

Simonella

akoze prepac, ale....SI TY NORMALNA ????????????
ano, TY.
lebo kazda normalna zena s trochou hrdosti od takeho KKTA po tychto slovach odide !! je jedno kde, ale ja by som s takym clovekom nebola uz ani minutu!! preboha. nieco take povedat zene, s ktorou ma dieta?? to je co za kokta..nie "priatel" ale CHUDAK obycajny. nech si zdochne on, muderlant. a teba to este trapi, chces sa s nim uzmierit, lubis ho??? snad nemyslis vazne. a ked ta este aj fyzicky napadol..hned by to letelo na sud. mam s nim dieta-nemam, to by bolo vedlajsie. nikto by si ku mne takto v zivote nic nedovolil a duplom by som nadalej s takym clovekom neostala pod jednou strechou aj keby co bolo.
nech sa spamata...

5.5 elsa

problémy nenastanú zo dňa na deň to už sa muselo ťahať dlhšiu dobu ako si to riešia je ich vec násilie je nepekná vec ešte aj alkohol čím ďalej dobre urobila to je môj osobný názor ....

tutovka

Kacena tvrdí, že mali 6 rokov ukážkový vzťah, ako môže niekto psychicky deptať dieťa v priebehu pár dní, keď ju raz fyzicky napadol a deti pri tom neboli? Nedeptá aj ona trochu celú rodinu vyhláseniami o samovražde a pod. Nezastávam sa ani jedného, nikto nevieme ako to tam naozaj je, ale ak je pravda, že 6 rokov fungujú úplne ukážkovo, nemôžu to zahodiť za pár dní. Ja iba toľko.

5.5 elsa

tutovka ide o násilie s môjho pohľadu psychicky deptá dieťa ktoré nemá čo trpieť kvôli nezhodám dospelých dieťa môže navštevovať je to na dohode aj každý deň ale také niečo by nemala trpieť ani tie deti......

tutovka

No, Elsa ,neviem či sa rozhodla správne. Niekedy treba o ten vzťah dlhšie zabojovať hlavne kvôli deťom, nie to v priebehu pár dní nenávratne "vyriešiť". samozrejme fyzické násilie nie je prípustné, ale ako tu už niekto písal niekedy si my ženy o to koledujeme a nejaký prchkejší chlap sa neudrží a je to. Možno ste mali skúsiť na tom ešte spoločne popracovať. Nejde mi do hlavy,ak je taký chrapúň, že by si dokázal prikloniť na svoju stranu tvoju dcéru. tiež mám dcéru v tomto veku a myslím, že je dosť rozumná aby si dala od niekoho bezdôvodne "kydať" na svoju matku. Chudák tvoj synček, takto sa mu za pár dní rozopadne rodina, otec bohviekde, sestra v internáte, on u babky no neviem čo sa mu bude rojiť v hlave.

5.5 elsa

kacena 0096 správne si sa rozhodla hlavne kvôli deťom ale aj sebe , problémy sa museli ťahať dlhšiu dobu dobu tie nenastanú zo dňa na deň .....

tnvp

tutovka presne ako pises. muselo tam toho byt viac a aj tych hadok bolo iste neurekom. len kacena o tom nechcela pisat alebo ked bolo dobre, tak to zle hodila za hlavu. skor si myslim ze bol ten vztah taky taliansky - ako na hupacke. raz med, raz jed.

tutovka

celé som to sledovala a keďže tu bolo veľa dobrých rád, nemala som potrebu sa zapojiť. Ale teraz mi to nedá. Pýtam sa: dá sa za cca 10 dní urobiť takéto veľké životné rozhodnutie, ktoré ovplyvní vaše životy tak veľmi? Naozaj ste si to dobre premysleli? Nezdá sa mi, že za 6 rokov, ako píšeš, bezproblémový vzťah skončí pre jednu nedoriešenú hádku. Asi tam muselo byť za tých 6 rokov tých príčin nakopených viac.

potrebujemradu

kacena0096

Tak to ma mrzí, sledovala som celý čas Tvoju tému a držala Ti päste a budem naďalej. Zvládneš to a začneš odznova a uvidíš ako sa Ti postupne začne lepšie dýchať.
Keď potrebuješ pomôcť hoci aj s predajom, kludne sa na mňa obráť...ešte raz, držím Ti palčeky :-)