Escapelle - ako casto mozem uzivat?

Príspevok v téme: Escapelle - ako casto mozem uzivat?
anonym5555

Dobry den, mam velmi velmi velky problem a potrebujem sa poradit. Ku gynekologovi idem zajtra ale nejako sa mi neda spat a stale premyslam, mozno sa tu najde nejaka dobra dusa ktora mi poradi. Mam noveho partnera a zacali sme byt sexualne aktivny, avsak ja neuzivam antikoncepicu, preto sme zvolili ochranu v podobe prezervativov. Tak 1x ked sme spolu spali sme mali prezervativy a vsetko ok, az na to ze nam praskol a musela som uzit escapelle po 1x. Druhy krat sme spolu spali tiez sme mali prezervativy a tiez nam praskli. cize som uzila tabletku escapelle 2x . rozdiel medzi prvym a druhym uzitim bol tyzden. potom som bola rozhadzana z toho tak sme mali 2 tyzdne pauzu a skusili sme to znova bez prezervativu ze partner si je 100% ze sa vcas zastavi. Tak sa aj stalo, teda podla vsetkeho, on si je 1OO% isty ze ani kvapka nesla donutra. Len ze ja som teraz paranoidna a docitala som sa ze su vselijake kvapocky lasky ktore unikaju z penisu este pred ejakulaciou... Tak jedine nad cim rozmyslam je ci mam uzit znova escapelle aby sme sa vyhli nechcenmu otehotneniu? pricom doba posledneho uzitia tabletky je 2 tyzdne a vsade sa pise ze ta tabletka sa ma uzivat 1x za mesiac. Partner si je 100% isty ze si tabletku kupovat nemusim... ze aj pred tym mal priatelku s ktorou spavali bez ochrany pravidelne a neotehotnela... Neviem ci ma niekto pochopi, ale je to uplne cele choré na hlavu postavené. som zufala. nejake rady ? a otazka znela : ci mam uzit tu escapelle aj napriek tomu ze som ju mala V priebehu 1 mesiaca uz 2x a ci ju mam uzit 3x ?

escap

najlepšia bude pre teba sexuálna abstinencia

partner, sex - a kde zostala láska?

uvedomuješ si, že môžeš otehotnieť? pôjdeš potom na potrat? odnesie si to tvoje dieťa?

mimochodom, escapelle ak nezabráni počatiu, tak automaticky spôsobuje raný potrat. A to nehovorím o tom, že si hltaním tejto tabletky ako na páse ničíš zdravie