Neverim mu

Príspevok v téme: Neverim mu
Jojka49

Ahojte prosim Vas o radu,Mam priatela 1,5 roka.Vsetko na zaciatku bolo krasne až pokym som o rok nezistila že ma na zaciatku našho vztahu podviedol s inou.Vsetko som to zistila na JEDNEJ STRANKE KED SI S NEJAKOU PISAL AKO IM BOLO FAJN.k vsetkemu sa mi priznal že to bolo v nasich zaciatkoch.dpustila som mu ale mam v hlave peklo,stale mu kontrolujem posledný polrok maily,telefon mu vezmem hned ak mam priležitost že to nevidi,Staci že len mu nejaka napise že ako sa ma a on jej posle smajlika pusinku ide ma roztrhat a už sa hadame.Pripadam si už ako chora a bojim sa že to už nezvladam,Na jednej strane si vravim že OK že zasa bude vsetko dobre ako kedysi ale potom mi v hlave začnu lietat že co ak si s nejakou zasa vypisuje alebo vyvolavaa to ma žerie strasne...už neviem ako dalej,prist onho nechcem lebo ho milujem ale viem že cesta nevedie že mu budem kontrolovat tel a maily.....

Maoam

jojka: ano, napisem: on 'chudacik' nemoze za to, ze mu ine vypisuju,ale je s nou(nimi) v kontakte

pocas vztahu si vypisoval s inou babou

'nema cas' na to napisat ti pocas dna

nehovori ti uz nic, lebo 'chytas hysaky'

z mojej strany: nehra cistu hru od zaciatku a raz sa preberies do krutej reality, ktoru ale cely cas podvedome jasne vnimas

preto ti radim nebud naivna

Maoam

uz iba jedna rada: nebud naivna

baby su mnohe dlho strasne naivne, ignoruju uplne jasne signaly a potom padnu na drzku a su cele vyjavene, ako je to mozne

pritom cely cas vedeli, ze to nie je OK a bolo tam XY jasnych faktov

Maoam

jojka, ako myslis, ja mam z toho celeho iny dojem, ale myslim, ze na to sama prides a ked dozrie cas, pochopis

prajem ti spravne rozhodnutie a daj na svoj rozum aj intuiciu, neklamu ta

Jojka49

Nechcem mu to spravit že ho teraz poslem k vode ,mohla som to spravit už davno nechal koli mne dobru pracovnu poziciu a teraz ako mi povedal on že ma pocit že prisiel o robotu a že sa boji toho že pride aj o mna aj ked nic už nerobi a že vsetko lutuje že je to medzi teraz tak.Už mi ani nevypisuje cez den sms vraj nema cas lebo ma vela roboty ale ked sme spolu vsetko je ok vazne,viem že sa toho stalo velmi vela možno by nam pomohla pauza aj ked si to neviem teraz predstavit.Vravi že nem dovod koketovat ani balit nejake ine ženske že preco by toto vsetko obetoval koli mne keby ma nemiloval,ci to nevidim...a že ked mu nejaka napise ako sa ma že už len z principu mi to nepovie lebo vie že chytim zachvat zurivosti a potom už ma nechce paru dni ani vidiet aj ked on zato nemože že mu niekto napise

Maoam

jojka, ach boze, byt tebou, neverim mu ani nos medzi ocami, prepac

podla mna by si sa dala dokopy, keby si z toho vztahu odisla prec

Džovanni

Jojka49: Ak máš pocit, že je niečo zlé, tak je to v skutočnosti ešte horšie. Načo ti je chlap ktorému nedôveruješ? Chceš žiť zbytok života v strachu?

Jojka49

po tom vsetko mi povedal že to bola ako rozlučka so slobodou a odvtedy ma svedomie ciste,ale hlavne že si s nou o polroka nato pisal ako jej olizoval usko a pod.Podla mna už je aj to podvod,on si nema co vypisovaz s inymi ženami a este spominat co spolu a kde robili.Odvtedy este raz opakujem mi povedal že ma svedomie ciste a že by to už v živote nespravil.Navstivit psychologa,tiež som nad tym uvažovala ale v nasom meste by ssa to asi roznieslo a hned by niekto daco hucal že mi šibe a pod.veci.Aj ked ja psychologa beriem ako internistu ktorý takisto pomaha ludom,snad skusim ine mesto.Chcem to zvladnut sama ale ako som pisala 3 dni je to ok snažim sa nemysliet na hovadiny a že aj tak s tym nic nespravim ani keby som sa roztrhala a že ak chce s í s nejakou vypisovat a koketovat že to kludne može robit v praci a potom vymazavat.jA už sa neviem ani zabavit ani nic ,musim sa opit aby som sa ukludnila :( rano otvorim oci a hned myslim co bude cez den ci mi nezacne sibat a pod.A ta agresivity no tiež sa nespoznavam a nechapem kde sa to vo mne berie

Maoam

jojka, ak to bolo iba jednorazove, tak sa zariad ako myslis, ale tvoje spravanie sa stupnuje a uz mas vlastne aj prejavy agresie, ako sama priznavas

teda nekontrolovany hnev, hystercis vo vnutri, si uplne mimo kontrolu

a to je problem - sama musis vediet, ci ti ten vztah stoji za to a co so sebou robit, mozno by si mohla vyhladat aj psychologa, ak sama seba uz nezvladas, myslim to v dobrom, nie ako odsudzovanie

Jojka49

Vieš preco neodidem?Zanechal koli mne velmi dobru pracovnu poziciu,lebo vsetko to co sa stalo bolo v jeho praci...Pracuje tam este stale ale už len ako obycajny zamestanec.Vravel že to spravil koli mne aby som už s tym prestala že to co stalo sa už nikdy nestane a mam sa prestat bat a vtlkat si bludy do hlavy,že preco by zanechal taku pracovnu poziciu keby to so mnou nemyslel važne??? aj take otazky si kladiem......raz mu verim inokedy zasa mam pochybnosti