Vážne sa to všetko odvíja od sexu?

Príspevok v téme: Vážne sa to všetko odvíja od sexu?
sewie

Tak mi povedzte, lebo sa v tom zjavne nevyznám a možno žijem v inom storočí. Ako vlastne v súčasnej dobe vznikajú vzťahy?
Mám 28-nie som ani škaredá, ani hlúpa, ani otravná (možno občas keď mám zlú náladu:D haha) ale som single...samozrejme som randila , ale nikdy nič vážne-buď som to končila ja alebo druhá strana...ale o to teraz nejde...
včera som mala rande s jedným fešným chlapom. odprevadil ma domov, dal mi pusy na líca. Celý deň sme si písali a prišlo na úprimné odpovede a vyliezlo z neho že si vie predstavit so mnou kamarátstvo, sex ...hovorím mu že na sex na jednu noc nie som a vyliezlo z neho že na zoznamku išiel vlastne s tým že sa mu nechce baliť opité babenky po baroch a na zoznamke sú ľahké zúfalé úlovky čo sa dajú použiť. Hovorím že ok, reku takého kámoša čo takto hľadá sex nechcem a ani o sex na jednu noc nemám záujem...na to mi napíše že som to prekrútila a že sme mohli byť friends with benefits a že proste po prvom rande nemožem od neho čakať že povie že chce vzťah, že všetko sa začína sexom...ja som nečakala že mi povie že chce vzťah odo mňa, ja som bola zvedavá čo očakáva vo všeobecnosti...každopádne...odvíja sa všetko od sexu? To sa vážne treba s niekým hneď na začiatku-po prá schodzkach vyspat aby bol moooožno nejaký vzťah...to vážne už nikdo spolu "nerandí"aspoň pár týždňov(3 alebo tak) predtým než na to vletia...? Fakt je jednoduchšie skákať z postele do postele a dúfať že to vyjde?...

Slobodna

Niekde robíš chybu. Buď hľadáš vzťahy na nesprávnom mieste - pokec je na perspektívu dlhodobých vzťahov naozaj veľmi vhodný (pochop ironicky) alebo si bezprostredná, nad vecou atď. čo iní môžu pochopiť celkom inak. Rozhodne je to nekompatibilita medzi tvojím vyžarovaním a tým čo naozaj chceš. Tiež sa mi to v minulosti stávalo, mám taký zvláštny humor, ktorí si muži často vysvetľovali ako pozvanie na sex.
Tebe je jasné, že medzi mužom a ženou ide predovšetkým o sexuálnu príťažlivosť a energiu. Ty len nechceš aby to bolo hneď na začiatku.

lussia83

Sewie, podľa mňa na túto otázku nedostaneš jasnú odpoveď, lebo ľudia sú rôzni a vždy sa nájde niekto kto je za a proti.
Ja som sa tiež patrila k tým, ktorý odmietajú sex na jednu noc, ale už mám iný názor. Možno vďaka tomu sexu bude aj vzťah.
Poviem ti svoj príbeh :). Keď som spoznala svojho prvého priateľa, tak sme so sexom čakali 8 mesiacov a bola som rada, že sme na to neskočili aj skôr. Vzťah nám vydržal 9 rokov - krásnych. Lenže potom.... priateľ mi tragicky zahynul. Ja som chcela tiež zomrieť, 2 celé roky som len a len plakala a ani som nevedela, že žijem. Až jedného dňa som niekoho strela a išli sme na kávu - bola super. Na druhý deň znovu káva, dlhé kecanie + vínko a skončili sme v posteli. Áno stalo sa. Samozrejme som sa cítila ako taká nejaká tá ku.... Takže som mu napísala, že to bola chyba a nech to radšej necháme tak. Lenže stále ma k nemu niečo ťahalo, tak som sa s ním znovu stretla. A teraz sme spolu už cez jeden rok, kúpili sme si byt. A myslím, že práve tomu, že sme sa hneď spolu vyspali, sme spolu, takže teraz neľutujem.

lussia83

Sewie, podľa mňa na túto otázku nedostaneš jasnú odpoveď, lebo ľudia sú rôzni a vždy sa nájde niekto kto je za a proti.
Ja som sa tiež patrila k tým, ktorý odmietajú sex na jednu noc, ale už mám iný názor. Možno vďaka tomu sexu bude aj vzťah. Poviem ti svoj príbeh :). Keď som spoznala svojho prvého priateľa, tak sme so sexom čakali 8 mesiacov a bola som rada, že sme na to neskočili aj skôr. Vzťah nám vydržal 9 rokov - krásnych. Lenže potom.... priateľ mi tragicky zahynul. Ja som chcela tiež zomrieť, 2 celé roky som len a len plakala a ani som nevedela, že žijem. Až jedného dňa som niekoho strela a išli sme na kávu - bola super. Na druhý deň znovu káva, dlhé kecanie + vínko a skončili sme v posteli. Áno stalo sa. Samozrejme som sa cítila ako taká nejaká tá ku.... Takže som mu napísala, že to bola chyba a nech to radšej necháme tak. Lenže stále ma k nemu niečo ťahalo, tak som sa s ním znovu stretla. A teraz sme spolu už cez jeden rok, kúpili sme si byt. A myslím, že práve tomu, že sme sa hneď spolu vyspali, sme spolu, takže teraz neľutujem.

Maoam

sewie, ak si teraz v novom cudzom meste, skus si najst jednu-dve kamosky (aspon), vyrazit obcas na kavu, do fitka, neviem co ta konkretne bavi

ak ti praca nevyhovuje, mozes casom zmenit na inu, ak sa zadari

vsetko sa stale meni a vsetko je stale v pohybe

nechaj tomu volny priebeh, kto ma prist - pride, doveruj tomu

Maoam

sewie, klud...nehysterci tu

z 10 chlapov bude chciet mozno 8-9 sex a a la friends with benefits ;D

taka je doba

hold, okrem zoznamiek (kde vela kvality nenajdes) skusaj aj ine moznosti, neocakavaj NIC, proste nechaj tomu priestor a stale nechapem, preco si uverila tomu, ze si povinna hned alebo po dvoch-troch-styroch rande skocit do postele, inak chlap ujde

vsak nech ujde, ale aspon vies, o co slo

beries si to prilis, skus netlacit tak na pilu

cim viac to chces, tym viac to nedostanes

ked prestanes tlacit a nechas to volne prudit, moze sa lahko stat, ze stretnes normalneho seriozneho chlapa

a taky pocka

sewie

Juganovicz, ale ja nehovorim ze nema chciet sex! ved aj ja chcem sex jezisi-ved je to fyzicka (a aj psychicka) potreba , ja hovorim o tom ci fakt treba hned po par stretkach skocit do postele, a potom dufat ze sa dotycny este ozve alebo sa este normalne randi a da sa tomu nejaky cas a potom sa na to vleti:D...
proste mi prislo krute ze mi navrhne friends with benefits s poznamkou ze vsetko sa odvija od sexu...v style-nezavazne si uzivajme a uvidime co z toho bude...ako kazdy nech si robi co chce ale mne pride naivne niekomu roztianut nohy a dufat ze zmeni nazor...a pritom bude naokolo davat dalsich neviem kolko, lebo ved sme len kamosi a nie frajeri!

sewie

De,
a ty si myslis ze mi rozpravas nejake novinky?:D alebo ze sa ja na nieco vyhovorama? prosiiiiim, no taaaak. ako viem ze vobec o mne nic nevies, tak to nejak predycham aj ked mam chut zacat kricat...uz som tu mala temy kde som hovorila ako tazko sa mi zoznamuje a ze ked sa da tak von idem-trebars aj sama-v bare som tak bola niekoko krat, alebo som bola v muzeu, v divadle, na prechadzkach a neviem co vsetko. na kruzky som zatial ist nemohla hoci potom velmi tuzim ale nemam na to peniaze...rozmyslam nad vedlajsou pracou , ale moja sucasna mi pohlcuje znacnu cast zivota a chcem robit aj ine veci nez makat...ak napriek vsetkemu mas stale pocit ze sa vyhovaram, tak mi to prosim prosim ani nepis lebo mi to len zbytocne zdviha tlak a navyse ako som spominala ani to nie je predmetom temy a nechce to tu rozoberat-zbytocne spamy

Juganovicz

sewie: Ako na začiatku, tak môže byť vždy. Predstav si opak. Príjemného zábavného chlapa ktorý nejaví záujem o sex s tebou. Keď budete mať akože vážny vzťah, tak sa s tebou pár krát vyspí. Po svadbe zas s tebou nebude spávať. To by si chcela?

Chlap ktorý nechce sex úprimne nemiluje. :-)

Ok, dosť srandy, treba sa vyhnúť extrémizmu. Ani žiť ako mníška, ani sex na jednu noc. Normánych chlapov je dosť.

no2

Ja som tak s jednou sexoval celú noc zo soboty na nedeľu a na druhý deň mi povedala, že nie je do mňa zamilovaná. Ked som si nasiel inu a povedal jej to, tak bola nemilo prekvapena, ze mam dalsiu - to bolo uz vsak na dlhsie:D
Ma to svoje caro. Ber to vsak tak, ze to zavisi od konkretnej situacie, s kazdym isto do postele nelez.

De

Iba som chcel povedat, ze tym ze nechodis medzi novych ludi tak nedavas vlastne sancu ostatnym aby ta normalne spoznali, lebo nikde nie si :)

Svet potrebuje, aby si chodila medzi ludi ! chapes ? :D