Vážne sa to všetko odvíja od sexu?

Príspevok v téme: Vážne sa to všetko odvíja od sexu?
sewie

Tak mi povedzte, lebo sa v tom zjavne nevyznám a možno žijem v inom storočí. Ako vlastne v súčasnej dobe vznikajú vzťahy?
Mám 28-nie som ani škaredá, ani hlúpa, ani otravná (možno občas keď mám zlú náladu:D haha) ale som single...samozrejme som randila , ale nikdy nič vážne-buď som to končila ja alebo druhá strana...ale o to teraz nejde...
včera som mala rande s jedným fešným chlapom. odprevadil ma domov, dal mi pusy na líca. Celý deň sme si písali a prišlo na úprimné odpovede a vyliezlo z neho že si vie predstavit so mnou kamarátstvo, sex ...hovorím mu že na sex na jednu noc nie som a vyliezlo z neho že na zoznamku išiel vlastne s tým že sa mu nechce baliť opité babenky po baroch a na zoznamke sú ľahké zúfalé úlovky čo sa dajú použiť. Hovorím že ok, reku takého kámoša čo takto hľadá sex nechcem a ani o sex na jednu noc nemám záujem...na to mi napíše že som to prekrútila a že sme mohli byť friends with benefits a že proste po prvom rande nemožem od neho čakať že povie že chce vzťah, že všetko sa začína sexom...ja som nečakala že mi povie že chce vzťah odo mňa, ja som bola zvedavá čo očakáva vo všeobecnosti...každopádne...odvíja sa všetko od sexu? To sa vážne treba s niekým hneď na začiatku-po prá schodzkach vyspat aby bol moooožno nejaký vzťah...to vážne už nikdo spolu "nerandí"aspoň pár týždňov(3 alebo tak) predtým než na to vletia...? Fakt je jednoduchšie skákať z postele do postele a dúfať že to vyjde?...

MultiLevel

Nuz, kto si da najprv sex a potom riesi pripadny vztah, tak potom aj vyzera ten jeho "vztah"....Ci sa vsetko odvija od sexu? Nie, urcite nie...Prosto si narazila na takyto pripad, a je len na tebe, ci podla tohto budes posudzovat vsetkych a vsetko, alebo si prosto zachovas odstup. Vela ludi dnes takto zije, ale to neznamena, ze sa to musi tykat aj teba. Najma ked vies co chces :)
Pamataj, ze vsetko je skusenost, ktora ta moze posunut. Tak ber aj toto.

anabol

Sewie, nie si sama, som na tom podobne a tiež tomu nechápem. Proste trpezlivo čakám na tu pravú a odporúčam ti to tiež :)

sewie

tak ja neviem, asi proste pritahujem taky typ...neobliekam sa nejak extremne vyzivavo, nechovam sa ako lahka zenska, nechapem to...

Maoam

sewie, mas 28 rokov, dost na to, aby si uz vedela oddelit zrno od pliev

a ked vies, co chces, tak vies predsa rozoznat, ked to nie je to, co hladas a to dost rychlo

a tu vidis, o co ide, tak co, musis hladat inde, evtl. prevetrat svoje kriteria a nevidim absolutne ziadny dovod, preco by si mala podlahnut tlaku okolia ci spolocnosti a trendov, ked to tak necitis

nie, nie kazdy hned skace do postele

len si este na takeho nenatrafila

anabol

Nie.... Proste jak nie si na sex na jednu noc, tak ver tomu, že jedného dňa nájdeš druhú časť tvojho srdca, ktorá ti dokonale zapadne. Vzťahy sa v podstate v dnešnej dobe vyvíjaju všelijako (sexom, časom). Dúfam, že ma chápeš :) .