Mam sa mu ozvat?

Príspevok v téme: Mam sa mu ozvat?
nonaa

Ahoj
mam 7mesacny vztah,je kludny, mily, pozorny, taky chlap akeho som vzdy chcela... Mam ho rada no nie tak ako mojho ex,pred dvomi rokmi som sa rozisla po 5a pol rocnom vztahu..koli tomu ze som ho raz podviedla,priznala som sa mu, bola to najvacsia chyba v mojom zivote,trapilo ma svedomie,tak som to ukoncila, odpustil mi to, pekne sme si popriali stastny zivot a odvtedy sme sa nevideli... Rok a pol som si n nho nespomenula,vymazala som ho odvsadial, zo zivota aby som zacala odznova fungovat.. Darilo sa mi, stale som mala nejaky vztah,nikdy som nebola taka stastna ako pred tym... Stale mam nutkanie zavolat mu, chcem vediet ci to tiez tak citi... Moj ex pisal mojej kamoske to iste minule, ze mal vztahy po nasom rozchode a ze to vzdy bolo o nicom, ze lutuje ze sme to ukoncili... A ze uz zenu nehlada, lebo taku ako som ja uz nenajde.. Nechapem ako to mohol povedat po tom ako som mu ublizila... Neviem ci ho este lubim, dlho som ho nevidela, clovek sa za zivot par krat zmeni si myslim, aj ja som sa zmenila za tie dva roky, a urcite aj on.. Neviem co mam robit, nechcem byt nefer voci terajsiemu priatelovi

Fleur-de-lis

a rozišli ste sa kvôli tomu, že si ho podviedla alebo tam viac vecí nefungovalo? Prečo si ho vlastne podviedla? (na to nemusíš tu odpovedať, len si to vyjasni sama pre seba)

Podviesť považujem za zlé, ale pokiaľ ti bol schopný a ochotný odpustiť, a ty sama sebe... A máš vyjasnené prečo sa to stalo, a teda vieš ako sa tomu do budúcna vyhnúť...
To musíš ale ty vedieť.
Každopádne by si sa mala rozhodnúť, či napriek pocitom ostáva starý vzťah pochovaný a už to viac nerieš, alebo či tam rozumovo nachádzaš dosť dôvodov na to, aby si vážne zvážila či by to stálo za skúšku.
Táto situácia nie je fér voči terajšiemu priateľovi, takže by si sa mala čím skôr rozhodnúť.
A pre ktorého sa rozhodneš tak ho už potom neporovnávaj s tým druhým. Ani jeho a ani vzťah.

zuzi74

Nonaa a naco si mu vlastne napisala, ked uz mu nechces viac odpisovat? Myslim, ze teraz si ex priatelovi vryla cervika do hlavy. Podla mna si sa mala s nim stretnut, aby si si bola ista, ci ta este pritahuje alebo uz nie.

5.5elsa

kamarátka na občasné pokecanie môže byť ale len vtedy ak tam už nič nie je :) ak ho máš stále rada tak si to dobre ujasni premysli a zasa sa s ním daj dokopy až si nájde nejakú priateľku a ožení sa s ňou mohla by si to ľutovať potom a čo potom už keby bol ženatý neskoro mu budeš vypisovať dobre si to ujasni utvrď či je to láska,alebo len taký chvíľkový pocit a či ho chceš do budúcna....

nonaa

5.5elsa:
dakujem za nazor, mas uplnu pravdu, treba cas, iba som spanikarila ... urovnat v hlave je na prvom mieste.....
ale poviem ti nieco: som s nim bola 5 a pol roka, a po rozchode som s nim nedokazala byt kamaratka, ani teraz sa s nim neviem bavit ako s kamaratom, toto je 100% pravda že z kamaratstva moze byt laska ale z lasky kamaratstvo nie ... ze som mu napisala neberem len tak ze pisem mu ako kamaratka,bla bla bla.... je to cisto vztahova zalezisost

nonaa

tak ja som mu napisala, spytala som sa ho ako sa ma a ci je stastny, a aj som mu napisala dovod preco mu vlastne po dvoch rokoch pisem aby mal jasno , ... pisal mi same tke veci ze vo vsetkom som mala pravdu a ze vsetko olutoval, ze sme sa rozisli, ze som uzasna zena, a napisala som mu aj to ze ma trapi ze som ho podviedla a ze si to nikdy neodpustim .... ukoncila som to tym vysvetlenim ze preco pisem a ze uz nenapisem ,lebo mam priatela a vadilo by mu to ... necham to tak, urovnam si to v hlave a uvidim ako to bude pokracovat v tomto vztahu ... snad to dostane tu spravnu stavu a bude nam vsetkym dobre ...

salalalalala

podla mna sa ozvi, budes si to v buducnosti vycitat ak to neurobis...nikto nehovori, ze s nim mas skocit do postele, ale predsa na kave nic zle nie je, ked ste spolu prezili X rokov. aspon si urobis poriadok v hlave ked ho uvidis

5.5 elsa

zavolať mu môžeš alebo napísať na tom nič zlé nevidím no hlavne si ty ujasni čo chceš keďže teraz máš priateľa nie ste spolu až tak dlho ak by si naozaj chcela toho ex ty musíš vedieť