Tehotná

Príspevok v téme: Tehotná
indy223

Dobrý deň,potrebovala by som radu.mám 16, som tehotná a netušim ako to povedať rodičom.Aj ked som nemala nechraneny sex, chápem že zodovednosť za svoje činy musím niesť avšak s rodičmi nemam absolutne žiadny vztah, sme si ako cudzi, vôbec sa nerozpravame a nikdy sme sa ani nerozpravali napriek tomu že spolu byvame.prosim pomôžte

indy223

PKVm-Z tých čo ma podporovali pre potrat v mojom okolí boli na potrate dve, ale nikto z tých čo mi hovoria nech si ho nechám sa nedostali do tejto situácie s tým že by si ho nechali.

Slobodna

Ak si dovolíš verejne tvrdiť, že plod v tele matky je len mŕtva neľudská hmota alebo zhluk buniek ako nádor atď. a nevieš to nijako vedecky podložiť, dokázať, je to len tvoj dojem, odporúčala by som ti vážiť slová Anjelik, pretože nie v každej téme si môžeme dovoliť vysloviť svoj názor na základe svojho dojmu alebo presvedčenia.

anjelik *

A pokračujem..Pretože, keby to tak bolo...rozumej..nie je to tak. :o) Že neexistujú vedecké publikácie...

Slobodna

"Ja nemám nijak potrebu práve teba presviedčať o tom, že čo píšem je pravda a že je xy vedeckých štúdií, ktoré to potvrdzujú."
Asi fakt neviem čítať...

anjelik *

Z toho, čo som napísala, vyplýva, že xy vedeckých štúdií nie je. Nezaškodí občas čítať s porozumením. :o)

PKVm

indy223, dobre si uváž všetko, čo sa tu písalo. Ešte stále máš dosť času si to premyslieť a rozmyslieť. Aby si potom neľutovala, lebo bremeno toho rozhodnutia budeš niesť na pleciach iby ty, nikto z nás, čo ti tu radíme. Koľko z tých, čo ťa podporovali pre potrat, ho aj zažili na vlastnej koži?

múza

je rozdiel zabit a zabit. Ak zabijem cloveka v sebaobrane lebo mi chce sam ublizit a ohrozuje ma na zivote tak niesom takym vrahom ako ked by som zabila cloveka len preto lebo mu chcem ukradnut 20 eciek.
ak pojdem na potrat lebo cakam znetvoreny alebo inak zdeformovany plod tak niesom takym vrahom ako ked zabijem dieta ktore je zdrave a nechcem ho len preto lebo som mala nahodny sex s neznamym a nemam chut byt slobodnou matkou.
Existuje stovky prikladov a toto som uviedla len ako vzorku. Cize suhlasim s tvrdenim ze vsetky vypocitave a kalkulujuce zeny su vrahyne. Hovorte si co chcete ste take iste vrahyne ako nejaky muz ktory zabije babku lebo ho pristihla ako jej vykrada dom.
Plod v lone matky je uz zrejuci clovek ziaden zhluk buniek.
Je to kvitnuci pucik v maternici zeny z ktoreho by vykvitol krasny kvietok ak by ste ho nenechali zaslapnut(potratit).

Slobodna

Anjelik ale veď ja ti tvoju pravdu neberiem, len ti hovorím, resp. ťa na to upozorňujem, že ak to nevieš dokázať, je to len tvoje tvrdenie. Práve že ma to zaujíma, tie vedecké štúdie.