Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som v koncoch v láske..

Príspevok v téme: Som v koncoch v láske..
Mifajel

Je to Veľmi trápne že som už tak zúfalý že musím písať sem....no kde začať je to tak komplikované že u žaj ja v tom má zmetok ... pred rokom som spoznal jednu krásnu babu ..kamarátili sme sa až prišlo na to že som sa do nej zaľúbil stále som chcel byť s nou stále som ju chcel bozkávať dlhšie predtým som nemal vzťah tak som bol šťasný že je to zase...(dali sme sa dokopy) ale po čase som zistil že nieje asi ešte pripravená na vzťah bolo mi to veľmi ľúto lebo som s tým zabil rok !!! toľko báb som poslal do riti koli nej a teraz som toto zistil ale napriek tomu som náš vzťah udržiaval zubami nechtami a cez prázniny cez fb prišlo že sa zaľúbila a že už nechce somnou byť neľúbi ma a atd (nebudem to vypisovať do detailov) v ten deň ked mi to napísala to somnou nič neurobilo ...ale na druhý deň mi to došlo bol som nešťasný asi týždeň ale povedal som si že musím byť silný nestojí to za ňu a dostal soms a s toho dokázal som sa odľúbiť veľký úspech pre mňa a po lete sme sa zasa dostali nejako k tomu a povedala že až teraz zistila čo stratila a čo mala a že si ma strašne váži a stále omňa bojúje... len ja si nieosm istý či ju ešte ľúbim tak ako predtým akože strašne ma priťahuje je nádherná milujem bozky s ňou ale Thats all!!!...ale neviem lebo niekedy mám pocit že mi chýba a chcel by som byť sňou ale niekedy vôbec nič k nej necítim ..a strašne mi vadilo ešte že nebola vysporiadaná s tým že vo vzťahu je dôležité sa za toho druhého nehambiť a nieje dôležité čo si o vás myslia iný akože minimlne ano..že názor vypočuť ok ale to že ste spolu aby bolo pre ňu dôležité ... povecte mi čo mám robiť ako mám pokračovať .. som strašne zmetený raz ju ľúbim chcem sa ňou byť raz ju chcem iba pomilovať ale nič k nej necítim ..prosím fakt som v koncoch je to také ťažké si nájsť niekohok sebe trošku úpimného a trošku normálneho píšte píšte !som zvedavý na vaše názory budem čakať ps:(nevšímajte si prosím vás moje gramatické chyby :DD)

Nada55

vztah ,ktory je zalozeny len na tom ,ze sa pritahujete ,je velmi malo,nepises kolko mas rokov,ci si chces len uzit, ale ak mas uz nejake roky a hladas trvaly vztah,tak o com by to bolo,ved musis si vyberat srdcom aj rozumom ,pretoze mozu prist aj zdravotne problemy,proste moze sa stat vselico a co potom ,je po chemii a ked tam nie je laska tak co potom...ja sa necudujem ze je rozvodov veal aj rozchodov, vsetko je to len o sexe,kalkulacii a ine hodnoty clovek ked je mlady nevnima, akoby si zakryval oci...vekom zrejeme a vidime to triezvo preto sa mi dobre radi,ale som rada ,ze aj ked som bola mlada som to vnimala tak, som stastna ze som si vyberala srdcom...

Agnes989

No ak je krasa tvoje jedine kriterium na partnerke tak to ona dokonale splna a vlastne ti u nej nic nechyba, tak do toho chod.

Mifajel

Ďakujem no máte asi pravdu že o chémii .. ale čo teraz dať jej ešte jednu šancu (aj keď niesom si istý že to má zmysel,nechcem aby to dopadlo zasa tak isto) ale chcel by som to risknúť ..

Nada55

myslim si,ze to nie je o laske, ale skor o chemii medzi vami,keby to bola laska tu citis a nemusis sa na to vypytovat,jednoducho by si to citil aj sam neviem kolko mate rokov...

Mifajel

Teraz to je 1:1 jeden že poslať do riti druhý že to môžem risknúť... len ked tu v okolí moc pekných báb nieje .::((( všetky ktoré sú fajne suu dalekoo :( ..ale vážim si :) ...a píšte prosím vás viaceri