Znicena plet co teraz?

Príspevok v téme: Znicena plet co teraz?
cajka

caute
uz dlhsie ma trapi plet. najskor som mala len pory a vyrazky fliaciky po nich . Chcela som sa toho zbavit a tak som parkrat bola na chemickom pilingu. Ziadna zmena. o rok neskor som citala diskuzie o laseroch a kedze som nasla celko m dobru akciu na polovicnu cena skusila som to. avsak po tejto kure sa mi urobili pory vsade a celkovo mam plet taku dorasovanu nerovnomernu strukturu aj farbu. proste nevim co sa mohlo stat. mam 36 rokov a vypadam starsie . vobec neviem ci tu ma dakto skusenost s takym osetrenim . ak ano poradte da sa daco obec robit s tym?

karolinka122

Zuzka moze to byt super kozmetika, aj ked po nete este nema recenzie, asi je to nieco nove. Lenze ta cena je taka, ze si to asi nemoze dovolit kazdy dat 50 eur za serum , ktore mi vydrzi mozno mesiac a to este potrebujem aj ine pripravky. Preto ,kedze sa musi clovek uskromnit voli teda lacnejsie varianty. Rada by som vyskusala aj ja , coby nie, ale fakt tie ceny su dost.

zuzi74

karolinka122, kozmetiku Elysson miesa p. Zuzana Hubova. Spolocne mame len krstne meno. Ale inak si ma dobre pobavila. Kiezby som vedela nieco tak fantasticke namiesat ja sama, nemusela by som za to platit tolke peniaze:D
Pravdepodobne nemas ani tusenia, co dokaze prirodna kozmetika z cerstvych nespracovanych surovin, ktore su pre nasu pokozku prirodzene a preto ich prijima. Tebou mienena dobra prirodna kozmetika za priaznivejsie ceny je zrejme alverde, lavera, atd. Ale to ani zdaleka nie je to prave orechove. No tebe to budem asi tazko vysvetlovat.
Co sa tyka detoxikacie tela, rovno pod tebou som dala prispevok, ze treba obcas precistit aj pecen, samozrejme sa zdravo stravovat a nebudeme mat ani vyrazky na tvari.

Pre mna je kozmeticka len na upravu obocia a masaz tvare.

actafool1

ivobrick, suhlasim ;) o tom sa asi ani netreba bavit... tazko cakat, ze ked clovek do seba kyda same odpady, nejaka zazracna kozmetika mu pomoze ...ale aj starostlivost zvonka je DOLEZITA a nato je priroda ta najpovolanejsia!!!!

ivobrick

Vsetky kozmetiky, makeupy, farby, lasery, injekcie su totalne SRACKY.

Co ti pomoze je ze zmenis svoje stravovanie a prestanes pouzivat somariny ktore som pisal hore.

Jec vela ovocia, chod von, nechaj si vycistit plet u kozmeticky.

Ostatnym co ma budu hatovat zelam prijemny pohlad na zjazveny xicht po par rokoch makeupu atd..

actafool1

Kozmetika ELYSSON je genialna! klenot medzi vsetkou kozmetikou, klenot i medzi vsetkou prirodnou kozmetikou.. Kto neskusil, nepochopi nikdy a bude sa obhanat tym, ze aj za lacnejsie sa da najst nieco dobre...ok ,da..ale ja chcem pre svoju plet TO NAJLEPSIE A NAJKVALITNEJSIE, nie nieco dobre....a osobne si myslim, ze Zuzka ju vobec nepredava a nepropaguje, ze by chcela na nej ryzovat! ale snazi sa IBA! poradit.

karolinka122

no jasne Zuzka, ze ked predavas kozmetiku Elysson na svojom eshope, ze ju budes aj vychvalovat. Myslim, ze sa da zohnat dobra prirodna kozmetika aj za priaznivejsie ceny.....A niekedy telo treba precistit aj zvnutra, lebo vsetko sa odraza na pleti a vtedy ani naj kozmetika nepomoze, radsej tie peniaze investujem do detoxikacnej kury.

simka111

Mne tiež veľmi pomáha čistenie pleti u kozmetičky, ale len ked nemam podkožne vyrážky, pretože vtedy som cela červena, ale pory su vždy krásne stiahnuté a nepotrebujem ani zmatnujuci krém...

cajka

Kilarika
kku kozmeticke som chodievala za mlada . robila so specialnou kozmetikou, mala som vtedy akne moc ako kazdy asi v mladom veku a velmi mi to pomohlo. je pravda ze nechodim uz dlhe roky. asi to skusim. bola som len raz pred rokom ale na ultrazvukovom cisteni ale to este doma som muslea rucne vytlacat ..))

zuzi74

Cajka, to je prave to, co mna na zaciatku tiez strasne odradzalo, ta cena. Hlavne ked som takmer 20 rokov pouzivala na plet mastny mandlovy krem za 4 eur. Plet sa mi po nom leskla, ale stale bola vysusena a casom velmi citliva. Okrem toho mi zacali na tvari praskat cievky, farba bola nejednotna, cez zimu som ho uz nemohla ani pouzivat, lebo sa mi tvorili cervene vysusene flaky a na nich ma krem stipal. Nastastie mi znama poradila tuto kozmetiku Elysson. Ja som to naopak riskla, pretoze pri kreme, ktory vydrzi iba 4 mesiace mi bolo jasne, ze nie je plny chemie a nebude len tak obycajna BIO kozmetika. Prvy olej som minula ani nie za mesiac, vpijalo sa to ako slak a krem...bezne som minula ten mandlovy do mesiaca-dvoch, takze tento ani dlhsiu zarucnu dobu nemusi mat ako 4 mesiace, pretoze ho stihnem tak ci tak minut. Su to v podstate bezne balenia. Ano su drahe, ale rozhodne stoja za to.
A co je podstatne, ze ani v 39 rokoch som nemala tak dobru plet ako teraz takmer po roku pouzivania. To je prave to hydratovanie do hlbky, o ktorom si myslis, ze nie je mozne. Bezne kremy to jednoducho nedokazu. Hydratacne obsahuju vodu a ta sa z pokozky odparuje a vysusuje ju a mastne obsahuju zase mineralne oleje a preto sa ani nevsakuju len pokozka sa leskne napovrchu.
Sama som mala problemy s pletou a viem co tato kozmetika dokaze, preto som ti ju odporucila.