Znicena plet co teraz?

Príspevok v téme: Znicena plet co teraz?
cajka

caute
uz dlhsie ma trapi plet. najskor som mala len pory a vyrazky fliaciky po nich . Chcela som sa toho zbavit a tak som parkrat bola na chemickom pilingu. Ziadna zmena. o rok neskor som citala diskuzie o laseroch a kedze som nasla celko m dobru akciu na polovicnu cena skusila som to. avsak po tejto kure sa mi urobili pory vsade a celkovo mam plet taku dorasovanu nerovnomernu strukturu aj farbu. proste nevim co sa mohlo stat. mam 36 rokov a vypadam starsie . vobec neviem ci tu ma dakto skusenost s takym osetrenim . ak ano poradte da sa daco obec robit s tym?

fitMonka

Ahoj, mozem ti odporucit krem s AC11 a najlepsie v kombinacii uzivania tejto latky aj vnutorne. Je to nieco neskutocne, co to robi s pletou a celkovo s kozou. Okrem toho ma aj vela dalsich zdravotnych benefitov. Moja mamina po 2 mesiacoch pouzivania kremu s jej obsahom vyzerala o 10 rokov mladsie, zmyzli jej flaky, vrasky...
Popozeraj napr. tu
-odkaz odstránený-

janulikk123

Ahojte dievčatá,

môj problém sú pigmentové škvrny a akné.
Skúšala som rôzne vody, krémy a podobne až kým som nenatrafila na super krémy. Používam ich pravidelne a výsledky sú super :) ceny sú trošku vyššie ale majú aj zľavy :) ako teraz -odkaz odstránený-

kikarika1

cajka

ja mám 34 rokov a mastnú pleť s rozšírenými pórmi....chcela som tiež vyskúšať chemický peeling, ale len na domáce použitie - no po tvojom príspevku sa už obávam

skús užívať zinok 15mg a daj si namiešať zinkovú pastu v lekárni - jedna kočka to tu radila...ja som ešte len začala s užívaním zinku a zinkovú pastu ešte nemám - ak zbadám zlepšenie pleti, napíšem :))))

mne veľmi pomohlo aj hĺbkové čistenie u kozmetičky, ale keďže bola na materskej dovolenke, tak som čistená nebola pár rokov - no nejak som nezbadala, že by sa mi stav pleti zhoršil (udržiavala som si pleť kozmetikou) a tento mesiac začínam opäť s hĺbkovým čistením u kozmetičky....ak by si chodievala pravidelne raz za mesiac na takéto čistenie, tak by sa ti pekne zmenšili póry a aj pleť by sa menej mastila (z dôvodu, že póry sú čisté a prázdne)...na fliačiky je výborná ichtyilová maska

7vb7

Poradili by ste mi nieco proti vyrazkam? Mam 16 rokov a mam vela vyraziek, uz nechcem mat tak ak by ste mi nieco poradili bola by som rada.

hxjcv

zacni uzivat vysoke davky vitaminov E, C, A zinok. najdes na nete coho a ake davky treba brat na plet. aj tu na fore je vela toho popisane. daj si do vyhladavania google:"RNG vitaminy na plet"
ak mas moznost kup si nerafinovany 100% tekvicovy olej lisovany za studena, musi by presne taky, inac sa neoplati. je trocha drahsi ale oplati sa. kupis v bio obchodoch. o olejoch na plet tiez najdes na netw vela prispevkov

A ja

No v tejto oblasti sa akcie a zľavy veľmi neoplácajú,nikdy by som na zľavu nešla s pleťou.Všetko iné ano,ale ak niekto dá akciu napr.na perma make up,tak to znamená že nemá dosť zákazníkov a to musí mať dôvod.Na toto si dávam dobrý pozor.