Chcem sa stat kuklacom

Príspevok v téme: Chcem sa stat kuklacom
sominkognito

Zdravim, mam 21 rokov a velmi ma fascinuje stat sa kuklacom. Vidim ich v spravach tak velmi ma zacalo pritahovat a byt tiez jednym z nich. Co preto treba urobit? Kde je nabor kuklacov? Musim sa predtym stat najprv policajtom alebo nie? Vie niekto ake podmienky musi splnat clovek ktory chce byt kuklac? Bezuhonny som, zdravy tiez, kondicku mam dobru, sportuje, posilnujem, psychiku mam tiez ok aspon myslim, a inteligentny som celkom, len mam ukoncenu strednu s maturitou. A kde mam podat prihlasku? Alebo aky je vlastne postup? Vobec neviem kam sa obratit. Vie to tu niekto alebo ma niekto kamosa kuklaca? Diky

......

..tak urcite su povolania, ktore nie su az tak dolezite, popr. vobec, ale nechcem to tu menovat a rozvijat zbytocne pripadne vasnive diskusie... ale inak dobre si napisal..

0vecka

...... a ktore povolanie nieje dolezite? takisto aj executor je dolezite povolanie ale preto ze vecsina si vyklada zakony ako kycera a kona protipravne si myslim ze je nevola vyzdvihovavat toto vznesene povolanie uplne na mieste

0vecka

u nas za skolou hravali kuklaci futbal... inak nevim podla mna je to taka robota... na jednej strane si clovek zasportuje. Na druhej to imho musi byt povaha. Obcas treba jednu drbnut aj nevinym ludom a vecsina ludi ktori dostanu aj tak za nic nemozu. No a su tam aj rizika dostat do hlavy dlazobnou kockou tiez nieje nic moc. Platovo su na tom tiez dost biedne.

Inak ak netrafia do spravneho bytu tak to neni ich chyba oni nevedia kam idu adresu dostanu az poceste aby nemohli nikoho varovat ze idu a ak to tam niekto poserie tak fakt za to nemozu. a dost pochybujem ze dostanu spravnu adresu a vtrhnu niekam inam.

xxxxxxxxx

v prvom rade musis byt prislusnikom pz , mat odsluzene min 3 roky v ramci poriadkovej policie , prejst vyberovym konanim ktore pozostava z fyzickych, streleckych a psychologickych previerok a taktiez polygraf - detektor lzi. vo vsetkom byt co najlepsi a ked sa tak stane a stale budes motivovany tak si tam .. ale upozornujem ta ze 4 zhyby ti na to nestacia ;) v prvom rade odbuchaj tie minimalne tri roky a ked sa nim chces stat a neprejde ta to tak nim budes .. drzim palce v kariere ;)

Slobodna

Mal by si byť policajt alebo vojak. Kukláč je len špeciálne zaradenie. Nie všetci kukláči sú vypatlaní, to sú zas predsudky a škatuľkovanie verejnej mienky na základe informácií z médií. Sú to vcelku fajn chalani, ako ktorí. Základ je dobrá kondička a psychika. Sú aj takí, ktorí si agresivitu z práce ventilujú doma. Takže sa priprav aj na psychotesty, rôzne previerky a pod. Skús si napr. pozrieť Piaty pluk špeciálneho určenia Žilina. Prejdu len najlepší.

ôlôlôlôllôlô

chcu sa hrat dolezitych a tvrdych chlapov a buzerovat inych pod ruskom anonymity.
chalani ale co som pocula tak to je velky drina a kondicka musi byt fakt skvela u vas. Nieje to med lizat. Musite byt sakramensky dobry natom s kondickou. No ake podmienky su na vyber ine a kde sa robi nabor tak to neviem povedat.