Maju vobec zeny, ktore nie su 'dobyvane' pravo na lasku?

Príspevok v téme: Maju vobec zeny, ktore nie su 'dobyvane' pravo na lasku?
borovica

asi mi preskocilo, pretoze som nikdy take veci neriesili a mala som sa rada,,lenze teraz ma to nici, lebo nikomu za nic nestojim. nikto o mna nezaujem, absolutne nikto. Uz premyslam aj o buducnosti, ze si nemam s kym zalozit rodinu a mat deti, ktore chcem mat strasne.. a hrozne sa prestavam mat rada a stavam sa zakomplexovanou, pretoze asi kebyze som mudra a pekna tak by o mna zaujem bol,, ja fakt neviem... proste asi je chyba vo mne, len neviem co mam robit.. a aby bolo jasne, o mne nebol zaujem ani ked som bola stastna a bezstarostna,, cize tymto to nie je ..

preco proste ma nikto nedobyva? preco moje kamaratky su obletovane a trapia ich problemy ako koho si vybrat, kym ja nemam ani len jednu moznost?

uz sa aj venujem vela veciam, ako praca, skola, hobby, ,, ale aj tak pocitujem strasne prazdno a vzdy ked v noci zaspavam,tak aj hodinu preplacem, pretoze stale myslim nato ako pre nikoho nic neznamenam , vlastne nic mi nejak nedava zmysel, lebo sa citim hrozne nechcena, a bojim sa, ze zostarnem sama a nikdy nebudem milovana,, pretoze nie som,, a neviem co mam uz robit, dokonca sa zacinam citit menejcenne,, prosim poradte mi co mam robit? .. chcem byt ziadana a lubena, pretoze som plna lasky a nemam ju komu dat..

youki

Ak vyzadujes dobyvanie, tak si hned odpisala 90 percent muzskej populacie.
Z mojho muzskeho pohladu som dosiel na to, ze nema dobyvanie zmysel. Dobyvat zeny maju cas akorat tak nezamestnani. My ostatni, co mame v umysle zabezpecit si pocas skoly buducnost nemozeme este aj chodit po diskotekach a dobyvat zeny. Oni si potom myslia, ze to tak bude stale, ale ked chce niekto splatit byt popri studiu, este sa urazia, ze na nich dostatocne casto nemyslime. Mne na tomto stroskotali vsetky vztahy.
Tolko k dobyvaniu. A odhadujem, ze asi neposobis velmi prijemne, ked mas take myslienky kazdy den.
Podla mna sa treba aj vo vztahoch trosku prisposobit dobe, lebo smerujeme k tomu, ze dlhodobe vztahy uz coskoro ani nebudu.

borovica

Praveze ja vobec nie som narocna, vlastne stojim len o pozornost a travenie casu somnou.. nic ine nechcem, ani ma to nenapadlo, lebo som vlastne v takej situacii nebola, zeby mal niekto pre mna robit (ako na sviatok alebo tak),

A ako co sa tyka zavolania niekoho von, tak to nerobim alenadvazujem kontakty a aj sa iniciuujem v rozhovore, ze prejavujem zaujem,, proste nie som odurdena alebo nedobytna.. normalne davam najavo, ze mam zaujem, .. ale ja neviem

sampon

Predstava, ze nejaky chlap ktory ta vobec nepozna, ani nevie ako vypadas pod mejkapom, by za tebou chodil a doprosoval sa tebe, alebo nejakej inej zene je dost z cesty. Preco by to robil? AK to nejaky robia, tak asi len kvoli tomu sexu. V minulosti,, ked ludia boli po dedinach tak sa vedelo, ze ta je pekna, sikovna vie sa postarat o deti o deti astoji za to za nou chodit. Ale dnes nenii dovod preco by ta mal vobec niekto oslovovat a dobrovolne sa strapnovat cakat na to kedy sa ti uraci sa vobec s nim bavit. Mozno vo filmoch to takto funguje. Neviem.

Agnes989

V 25-tke mas naozaj este dost casu. Tazko povedat, v com je tvoj problem, moze to byt kopa veci. Len tak ma napadlo, kamos raz randil s jednou krasavicou, ale ta bola narocna. Citila sa jak princenzna a ocakavala, ze ju bude nosit na rukach, obskakovat, brat ju do luxusnych restik. Zobral ju do restiky, jej sa tam nepacilo. Chcel jej ukazat trh v ich meste, spytala sa ho, co ma toto znamenat, ze na toto nie je zvedava. A nakoniec mu vytkla, ze jej ani len nekupil ruzu. No toto je uz extrem ale aj take zeny su. Tak ma napadlo, ci neocakavas privela. Lebo sucasni muzi nechcu velmi dobijat. Paci sa im zienka, skusia to na nu, ak ich chladne odbije, pokrcia ramenami a idu dalej. Len velmi velmi vynimocne nejaku dobijaju dlhsie, zvacsa to za kratko nechaju tak, lebo zien je vsade kopa. Tak neviem ci v niecom takomto moze byt tvoj problem. Ale moze to byt samozrejme aj x inych veci a to sa proste z tejto temy zistit neda.

annemary

ja mam pomaly 30 a stale nič. Aj hladam, aj cakam a nič.
Chcela som ist aj do zasveteneho zivota a tam ma nechceli a ani dovod mi nepovedali.
Kazdy ma len tlaci do svadby a uz nech mam dieta, ale pytam sa kedze by som aj ja chcela s kym?
Vravia mi ze budem dobrou manzelkou a matkou, ale to asi az na druhom svete

saša85

Ahoj borovica. Velmi dobre chapem Tvoj problem, viem sa vzit do Tvojej situacie, kedze ja prezivam podobne veci. Ja mam 29 a tiez nemam stastie na muzov a tiez rozmyslam co bude so mnou, a mam taktiez strach ze zostanem na ocot. U mna to vyzera asi tak, ze nemam problem sa zoznamovat s muzmi, len sa to vzdy skonci rovnakym scenarom a to takym ze mi povedia ze som velmi dobre dievca ale nezahoreli voci mne laskou a ja somuz z toho zufala, uz sa bojim zoznamovat, lebo viem ze to dopadne tak isto. Vela sa modlim, a mozno v hlbke duse este trocha verim, ze aj na mna niekto caka, niekto s kym bude laska konecne obojstranna. Lebo milovat a byt milovany je podla mna zmysel vsetkeho. Takze nie si sama

Fleur-de-lis

v 25 a už depresia z toho? Máš ešte čas na depresiu ;)
Mám kamarátku, ktorá bola v jednom či dvoch krátkych vzťahoch niekde okolo dvadsiatky a potom dlho nič. Bola veriaca, a nemala pocit, že by ju Boh volal do zasväteného života, ale pomaly nechápala čo sa deje... Okolo 31 už prestala dúfať a čakať... O nejaký čas na to, dostala slovo, že Boh jej toho vyvoleného pripravuje. Dala tomu ešte nádej...
Ale stále sa nič nedialo.
Keď mala tuším 33 tak si začala písať s jedným chalanom, ktorý práve riešil svoj zmysel života... Ona ho trocha navigovala z tej duchovnej stránky. Nešlo o spoznanie sa so zámerom vzťahu... A po pár mesiacoch zistili, že vlastne vzťah by nebol od veci ;) A ani nie dva roky a už boli svoji.
A holka bola super, pekná, šikovná, múdra... Proste si musela počkať, kým sa ten vyvolený vo svojom živote zorientoval kým bol pre ňu pripravený.
A ona teraz hovorí, že je rada, že počkala, lebo že iného by ani nechcela...

Ak aj nie si veriaca, proste takých ľudí, čo si museli počkať je veľa. A nečakali preto, že by boli niečím horší... Práveže niekedy sa človek fakt čuduje, z toho ľudského hľadiska, že prečo niektorí ľudia nemajú vzťah, pretože sú skvelí, vtipní, pekní, rozumní... Takže neboj, je dosť veľká pravdepodobnosť, že si úplne v poho ;)