Priateľ ma nepriťahuje...

Príspevok v téme: Priateľ ma nepriťahuje...
lucka111

Zdravím,
mám úplne úžasný vzťah, myslim na duševnej stránke, sme spriaznené duše. Bohužial ani po 3 rokoch sa pri ňom nedokážem vzrušiť, priateľ sa mi páči,ale chudý a trochu nižší odo mňa. Už som skúšala že budeme chodiť spolu do fitka ale nič z toho..ale nechcem ho opustiť, velmi mi pomohol keď som mala osobné problémy a ľúbim ho...čo mám robiť?:(

ďakujem

Fleur-de-lis

nechcieť ho opustiť lebo ti veľmi pomohol, keď si mala problémy je podľa mňa zlý dôvod. Že ho ľúbiš, je už lepší dôvod. Ale tam je naozaj otázne či ho ľúbiš ako partnera alebo skôr ako brata, kamaráta.
Počula som už veľa názorov na to, že u ženy tam nemusí byť hneď chémia (fyzický vzhľad), ale tá sa časom objaví, keď si muž bude ženu získavať, alebo keď žena začne obdivovať jeho charakter a podobne... No tri roky a nič mi príde zvláštne.
Takže si skús úprimne sama pred sebou vyjasniť, či to nie je skôr vďačnosť a možno určitá zaviazanosť a bratská láska.
Ak s ním chceš ostať, tak skús hľadať činnosti, ktoré sú pre teba romantické alebo vzrušujúce, kde sa bude musieť prejaviť ako chlap, možno tanec, splav rieky...
Ale len z vďačnosti s ním podľa mňa neostávaj.

ivana456

Zavisi to od toho, co potrebujes.
Ak telesne veci vybavis vibratorom a nehu si postytujete .. preco nie takto? I tak še da, i tak še da.

Ze je nizsí a chudsi? No a co? Budes vyzerat o to zrelsie a velkorysejsie.

Ak ti inak vyhovuje, nezahadzuj ho.
Zasadana otazka znie: Posilnuje ma tento vztah?

salalalalala

Lucka, ak mas toho chlapca naozaj rada, tak z toho vztahu odid co najskor. Je velmi nefer ist do vztahu s clovekom, o ktorom vies, ze ta nepritahuje. Podla mna je to jeden zo zakladnych predpokladov vztahu a nechapem ako ste spolu vydrzali tri roky, ako spolu spavate. Je to voci nemu velmi nefer, tak ci tak raz odides, je lepsie skor ako neskor.

De

Chapem, stava sa...

Nie vzdy sa musi skvele dusevne porozumenie spojit aj s fyzickou strankou.Tak to bohuzial chodi a clovek nikdy nevie dopredu ako sa to vyvinie. Asi tam navzdy bude iba ta 'bratska' laska ked ti je niekto naozaj blizky, ale iba po dusevnej stranke a necitis nic aj po fyzickej.

Agnes989

A ini chlapi ta pritahuju? Ak ano a on ta nepritahuje ani po troch rokoch, tak to urcite nema vyznam. Lebo uz ani nezacne. Nech je dobry ako chce.

Deria

Tvrdis, ze ho lubis. To asi tazko, inac by ta vzrusoval. To, co k nemu pocitujes je skor vdacnost, kamaratstvo a pod. Neverim, ze z toho bude trvacny vztah. Sex je v partnerstve dost podstatny.

AfterEight

Ani po 3 rokoch ta nevie vzrusit?
Tak co ste potom stvarali v sexualnom zivote, ked ta nepritahuje? Si s nim mala sex,len preto,lebo sa to patrilo?

Prepac, nechcem byt zla,ale urcite ti tu nikto nebude pisat povzbudive reci.

Mne je toho chlapca velmi luto. Lebo ho tahas za nos a casom sa nanho aj tak asi pravdepodobne vykasles.

Nelubis ho, lebo keby ho lubis, tak lubis cloveka aj s jeho chybami a nebudes ho chciet menit. A hlavne, on uz asi nevyrastie a nepriberie 20kil.

Mala si to stopnut po vhodnej dobe. Ked zacnes s niekym randit,nemusi sa ti pacit cely, ale musi tam byt aspon trosku chemie a ked sa zalubis,vtedy vsetky chyby prehliadnes.

Je mi to luto, ze si nestastna, ale nevidim to ruzovo. Aj ked nadej umiera posledna.