Chcem odstrániť znamienka, ale nechcem ísť ku kožnej - nedá sa "po domacky"?

Darla

jak zo sukromnych dovodov? tak chod ku inej. Ale urcite nerob nic doma sama! je to nebezpecne, a to nehovorim len o estetike, ze ti ostanu jazvy...

Salmonella1

Ak chcete zomrieť na malígny melanóm, tak to skúšajte s cesnakom a podobnými "medecínami"...toľkú hlúposť som dávno nevidela.

Jessica151

a cesnak ste niekto neskúšali?ja som čítala že ho treba na noc priložiť na znamienko A prelepit, skúsila som to ale po cca 10 minútach som to dala dole lebo to štipalo A zľakla som sa. ajka nemala si podobné ťažkosti? menilo znamienko farbu alebo také čosi?

lea123456

moj otec si dava duofilm, bradavica odpadne a vzdy mu na tom istom mieste dorastie znova.. som mu vravela, nech si to da riade vyrezat aj s tym korenom, ale on nechce...takto sa o neho bojim, aby si nieco neprivodil... ja som tiez davnejsie skusala rozne gely z lekarni a vzdy to po odpadnuti dorastlo..

Ajka_XY

Ocot funguje, mám odskúšané. Každý deň nanášať vatovou tyčinkou na kožu, tak aspoň po 2-3 hodinky (alebo ako sa vám chce alebo ako máte cez deň čas). Do týždňa až dvoch je znamienko fuč.

dalsi

daju sa odstranit, viem o cloveku, ktory tak urobil sam, ale urobil to drsne. Navod vsak davat nebudem. Moze sa vselico pokazit a ohrozis si zdravie... A niecomu takemu nebudem napomocny.

Normalne ich vedia odstranovat chirurgovia. Neni to ziadny problem, nevidim dovod, preco by si tam nemohol ist. Ak by to nechceli odstranit, stale existuju sukromne ambulacie, kde si to mozes dat odstranit aj z estetickeho hladiska.

Slobodna

Tvoje názory sú podľa mňa veľmi nebezpečné. Radiť mu ako si odstrániť znamienko a pritom si ho nevidela, ak si teda vôbec odborník na znamienka.