Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo chlapovi na meniny?

ojka

Prečo ti ide tak o to, aby ti on náhodou nekúpil drahší darček? Ach...
ako bolo spomenuté, tak mu priprav nejaký spoločný zážitok, výlet, alebo ho pozvi do kina,... alebo kľudne bu kúp len nejakú obľúbenú čokoládu, alebo víno....vytlačiť nejakú spoločnú fotku, dať do malého rámčeka...
ja neviem... ide o to, že si na jeho sviatok spomenieš, niečím ho potešíš,a spolu prežili ten čas, ak sa dá,...
na tie peniaze tak nemysli, že kto dá komu lepší, resp. drahší darček :)

Slobodna

Nejaký spoločný zážitok alebo výlet? Ale to by potešilo skôr mňa :) Ty vieš čo ho baví. Treba si všímať.

0vecka

ty ho poznas... ale o peniaze vobec nejde mna potesi nejake prekvapko... napr mu mozes vymysliet nejaky program kde zazite nieco neobvykle

5.5elsa

rôzne kozmetiku akú používa neviem čomu by sa potešil má nejaké hobby čo ho baví no ja by som dala darček + tortu dať upiecť nejakú zaujímavú tiež podľa koníčkov

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.