Nejaká rada od žien?

Príspevok v téme: Nejaká rada od žien?
julx

Pekný večer mam takýto problém... Asi pred rokom v lete som začala nachádzať na nohavičkach bielu tekutinu.. Trápi ma to do teraz ale neviem ako o tom povedať okoliu. Teda nech to je cele, mam len 13.. Som panna ako je pochopitelne a dočitala som sa že za vzniku toho može buď kupalisko, verejne zachody alebo vniknutie šamponu na intimne miesta.. Tu tekutiny nachadzam každy deň a je to dosť neprijemne.. :-( prosim pár rád? Rozmyslala som nad tym ze sa zdoverim volakej lekarničke v lekarni :-/

Shayleen

ty by si kvoli tomu trapny pocit nemala mat! ked mate dobry vztah medzi sebou tak by si podla mna jej to kludne mohla povedat tvoja mama ta urcite pochopi a ma pre teba pochopenie ! :)

julx

NEbojim sa zdôveriť mame o tom ale keď jej v poslednom čase vravím čo so mnou všetko je tak mam trapny pocit prísť aj s takymto.. Zatim o tom vie ale nepriamo iba spolužiačka ale ta mi moc nepomože

Shayleen

ked sa bojjis zdoverit sa mame, ako to vyzera na druhej strane?mam na mysli mas sestru abo jednu dobru kamosku ktora by ti pomohla? ale ja by som s ana tvojommieste nehanbila sa mame zdoverit to je normalne ked sa deti s rodicmi o takych veciach rozpravaju. by ti mama urcite pomohla. a ist ku gynekologicke sa tiez nemusis bat ona ti neublizi len dobre urobi...

hm..

julx..neboj sa zdoverit mame alebo si zajdi do tej lekarne..ak si uzivala anitbiotika je to normalne, vedia rozhadzat cele telo a popritom, ze preliecia zapal, narobia paseku inde..po prvej menstruacii by sa to malo upravit do normalu

julx

Ono ja chcem isť ku gynekologičke ale momentalne nemožem. Aj ked poprvý krat mam trochu strach ale urobilo by mi to len dobre. Mame to tak povedať kedže už v poslednom čase sa jej sťažujem na veľa chorob čo ma teraz trapi a žeby som behala po doktoroch. Aj tak si myslim že by ma asi nebrala važne a nič s tym nerobila.. Za opytanie nič nedam, no neviem ako by som sa jej to opytala:,, čau mami podme ku gynde lebo na mňa niečo lezie?" to je take..:-D ale naozaj sa to neda vydržať je to tak nepríjemné..:(

01da

mas premnozene plesne po antibiotikach. kup si v lekarni probiotika, povedz lekarnicke presne o co sa jedna. ak sa hanbis, pockaj si kym tam nikto nebude a vysvetli jej, ze po uzivani antibiotik ti zacal vytok a velmi to svrbi a pali. ak ti neda na to nic - o com pochybujem - tak chod k lekarke. sama to neries, mozes narobit viac skody.