Nutridrinky

nutr.

Nutridrinky su na priberanie, nie na chudnutie. Staci si pozriet, kolko kJ ma jedna krabicka! Je to akoby si zjedla jedno hlavne jedlo.

oui..

mna vobec nemusis presviedcat o tom, ci mas, alebo nemas ppp. mne je to uplne jedno, ci ju Ty mas. skus byt akurat uprimna sama k sebe a skus sa opytat, ci to, ze "pomalicky a postupne pridavat" nie su iba argumenty. planujes pridavat? v takomu pripade super. ci planujes donekonecna ostavat v "bezpecnej zone" nejedenia, respektive minimalneho jedenia blbosti a zapijania nutridrinkami, lebo je tam sice nahovno, ale aspon bezpecne a vies, co tam mozes cakat. a nie, mne sa neunuvaj odpovedat, mna odpoved naozaj netrapi. ale neuveritelne ma vytocil Tvoj prispevok, lebo v nom vidim strasne velky kus seba, prave tej stranky mna, ktora mi zbytocne kazi zivot a aktualne ma aj velmi intenzivne serie, pretoze s nou bojujem a boli to.
slecna, rob si so sebou co len chces, ale davaj si bacha, aby si zbytocne dlho nezila v sebaklamoch, ono vie dat nenormalnu facku cloveku, ked si ich musi priznat v momente, kde naozaj po niecom tuzi a s nimi, alebo koli nim, to nevie dosiahnut.

warholka

ja zatial PPP nemam, a snad nebudem mat. ale pokial viem tak vyhladovane telo treba postupne od malicka a od lahkeho jedla ucit na to tahsie + aj vacsii pohyb aby sa telu aspon tuk trosku premienal na svaly... vela ludi sa s PPP dostalo a maju krasne postavy, je to sice dlha cesta ale da sa to. a kolko merias a aky je tvoj vek? oui..

oui..

kam to dotiahnes - ja mam posratych 52 kil a aj pri nich tukove zahyby, tie som mala aj pri 47 kilach, lebo do pekla, to telo uz nema ziaden vlastny sval - u coho by ho aj malo, ked sme ich vyhladovali. kdezto baby, co maju pri mojej vyske pekne postavy vazia kludne aj 60 kil - a to maju vyrysovane bruska a pevne ritky, lebo maju svalstvo. v momente, ked viac jem, tak okamzite naberam do tuku, lebo samozrejme, ze sa telp chce branit pred dalsou hladovkou. a co si myslis, ked som nervozna, myslim na nieco ine ako jedlo? houby moja mila, mala som stavy, kedy neexistovalo uz nic ine, co by som riesila, ako poondiate zdradlo a to, kde mam kolko tuku ... cesta von je velmi bolestiva a zdlhava, ja by som dnes najradsej vykrutila krk tej mladej trubke, co sa zacala zahlbovat do seba a utekat od reality k jedlu a posadnutosti vlastnym vyzorom, pretoze dnes konecne viem, co chcem a verim, ze na to mam a ze si zasluzim dosiahnut to, ale strasne velke polena som si pod nohy nahadzala, 100 krat tazsie sa mi preskakuju s poruchou prijmu potravy, ako by to mohlo byt bez nej. ale uz aj keby to malo cokolvek stat, tak ja proste dostanem naspat aj svoje zdravie a aj to, co si zasluzim, lebo zivot s poruchou prijmu potravy vie byt sice aj krasny, kazdy zivot je totiz krasny, ale same si vyrabame momenty, ktore stoja akurat tak za hovno. ono ich je v zivote dost aj bez toho, aby si clovek este prihadzoval sam a je to postavene na hlavu, ked si vlastnymi rozhodnutiami ublizujeme.

ni-ka

ak vymenis sladke za ovocie a zeleninu,nejake celozrnne pecivo,ryzu,tak sa do tych 500kcal zmestis v pohode a aj sa dost najes...
ja tak fungujem uz 12 rokov...mam spomaleny metabolizmus lebo som drasticky schudla pred tymi 12 rokmi...odvtedy som upravila stravu a fungujem tak dost dlho...a bez problemov...

oui..

warholka, trepes blbosti, ziaden metabolizmus si nemoze "dovolit" len 500 kcal a cim dlhsie budes hladat sialene riesenia, tym dlhsie budes to telo trapit a tym dlhsie sa bude davat dokopy, ked sa jedneho dna ocitnes v takej stracke, ze pochopis, ze ina cesta, ako normalne zacat jest, nie je. pod 1700 kcal by si v ziadnom pripade nemala ist a to uz som napisala velmi malo, s ohladom na to, ze keby som napisala 2000, tak by Ta aj mohlo vystriet. ale nech sa paci, ak su Tvojou volbou znicene nechty, vlasy, dodrbane telo, ktore NIKDY nebude pekne s tymto pristupom, tak nech sa paci. ale nediv sa mu, ze pasies iba po sladkom, ked vymyslas chujoviny a nedas mu normalne jedlo, lebo "Tebe sa ho nechce jest". kto sa kam chce dostat, tam sa dostane. bodka

warholka

a este sa chcem opytat podla vas kam to takymto stravovanim dotiahnem? a kedy ma to prejde? uz mi to drzi dlho taketo stravovanie.. ake postihy na zdravi mozem ocakavat?

warholka

moj metabolizmus je uz tak zniceny ze si mozem dovolit maximalne tych 500 kcal :( a chudnut budem pomalicky ked tak.. ale skusim sa aspon preorientovat na bielkoviny.. dnes som napriklad vobec nic nejedla ani nemam hlad a dokonca ani na sladke chut, vcera som jedla palacinky mozno mi to staci aj na dnes. ale urcite na mna zajtra alebo v pondelok pride chut na sladke.. keby mi tak tie jablcka chutili namiesto cokolady :(

warholka

moj metabolizmus je uz tak zniceny ze si mozem dovolit maximalne tych 500 kcal :( a chudnut budem pomalicky ked tak.. ale skusim sa aspon preorientovat na bielkoviny.. dnes som napriklad vobec nic nejedla ani nemam hlad a dokonca ani na sladke chut, vcera som jedla palacinky mozno mi to staci aj na dnes. ale urcite na mna zajtra alebo v pondelok pride chut na sladke.. keby mi tak tie jablcka chutili namiesto cokolady :(

ni-ka

co sa chudnutia tyka,je uplne jedno co zjes,ak tvoj prijem kalorii nepresiahne napr.1000kcal denne...
cize aj jedna cokolada denne a okrem toho nic a mozes od toho chudnut...otazne je na kolko je takato "strava" zdrava a vyvazena...
a ak chces jest jogurty a pod.-na kazdom vyrobku mas energeticku hodnotu...rataj si kalorie aby si nepresiahla tych 1000kcal denne a potom schudnes...pre info-jedna coko ma asi 550 kcal, jedno jablko 50kcal...